0

Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose

  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 15,89 €*
Sutaupote: 5.90 € (38%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 11x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786094841217

2021-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose" aprašymas

Sensacingi ateities spėjimai, kurie išsipildė, pasiekę mus iš amžių glūdumos, ir šokiruojanti ateitis, kuri laukia netrukus knygoje "Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose".

Ar prasidėjo Apokalipsė ir dabar yra paskutiniųjų laikų pradžia?
Paskutinio teismo diena išauš visai netrukus?
Ar didieji pasaulio pranašai nuspėjo įvykius, su kuriais susiduriame šiandien?
Kas mūsų dar laukia netolimoje ateityje?
Ko laukti šiais neramiais laikais ?

Ankstesnės pranašystės, kurios išsipildė: Tarybų Sąjungos žlugimas, Černobylio katastrofa, Stalino mirties data, povandeninio laivo Kurskas tragedija, rugsėjo 11-osios teroro aktas, princesės Dianos mirtis…

Kai kurie pranašai 2020-iesiems žadėjo (jų tikslumas priverčia krūptelėti):

Katastrofiška didelio masto epidemijos, kuri atims daugybę gyvybių, pradžia… Viso pasaulio mokslininkai stengsis išgydyti baisią ligą.
Bus pasikėsinta į Rusijos prezidento Vladimiro Putino gyvybę.
JAV prezidentas Donaldas Trumpas susirgs mįslinga liga, dėl kurios apkurs ir patirs smegenų traumą…

Netolimoje ateityje:

Europos laukia islamo ekstremistų invazija.
Europos žemynas sulauks cheminių puolimų, žlugs Europos ekonomika ir galimai ateis šio žemyno egzistencijos pabaiga.
Mokslininkai padarys neįtikėtiną atradimą medicinos srityje. Bus išrastas būdas kaip prailginti gyvenimą ir net užkirsti kelią mirčiai.

Ir dar daug įdomybių…

Vieni ateities pranašavimą laiko piktųjų dvasių apsėdimu, kiti – šventosios dvasios apsireiškimu. Bet niekas neabejoja, kad pranašai siųsti į žemę ne be reikalo, o jų misija – perspėti žmoniją, parašyti „ateities istoriją“. Didieji pasaulio pranašai – Nostradamas, senovės indėnai majai, Mikalda, Vanga – savo laiku buvo garbinami kaip tie, kurie „mato daugiau“. Jų ateities spėjimai ne kartą sudrebino žmoniją savo tikslumu, tolimi horizontai pasirodė aiškūs, šydas nuo nežinios paslapties buvo nutrauktas.

Visų didžiųjų pasaulio religijų (krikščionybės, induizmo, budizmo, islamo, judaizmo) raštuose vienaip ar kitaip kalbama apie pasaulio pabaigą, šimtai tūkstančių mokslo darbų byloja apie antikristą, laukiama jo pasirodymo.

Skeptikų buvo visais laikais, tačiau dabartiniai įvykiai parodo, kad nevalia užmerkti akių – pranašystės pamažu pildosi…

Knyga "Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose" iliustruota Gustave’o Dore, Francisco Goya’os, Lucaso Cranacho ir Albrechto Dürerio piešiniais.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Dainora Krasavičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dainora Krasavičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pasaulio pabaigos pranašystės šventuosiuose žmonijos tekstuose" perkama kartu