0

Pasaulio paslaptys (serija "Pasaulio paslaptys")

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pasaulio paslaptys (serija "Pasaulio paslaptys")

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786094420351

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasaulio paslaptys (serija "Pasaulio paslaptys")" aprašymas

Knygoje "Pasaulio paslaptys" autorius dalijasi sukauptomis žiniomis apie Žemę ir Visatą, gilinasi į dar neatskleistas paslaptis, aprašo ir nagrinėja įvairių mokslininkų hipotezes bei teorijas. Vienos atrodo tarytum žmogaus fantazijos vaisius, kitos – visiškai realios. Šiame leidinyje analizuojamos tokios temos: senovės majų civilizacija, Leonardo da Vinčio fenomenas, paslaptingosios krištolo kaukolės, juodieji Ikos akmenys, nuskendę žemynai, žmogaus kilmės teorijos, senovės Kinijos paslaptys ir daugelis kitų.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulio paslaptys (serija "Pasaulio paslaptys")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasaulio paslaptys (serija "Pasaulio paslaptys"), kurią skaitytojams dovanoja Vaidotas Januškis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vaidotas Januškis su knyga Pasaulio paslaptys (serija "Pasaulio paslaptys") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasaulio paslaptys (serija "Pasaulio paslaptys") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaidotas Januškis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasaulio paslaptys (serija "Pasaulio paslaptys") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasaulio paslaptys (serija "Pasaulio paslaptys")" perkama kartu