⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos

Sudarė: Eimantė Korytė
Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos" aprašymas

Knygoje „Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos“ – daugiau nei 50 pasakų iš viso pasaulio!

Ilgiausius amžius nugyvenęs, visas pasaulio šalis aplankęs ir tūkstančius stebuklingų istorijų girdėjęs pasakotojas rymo palinkęs prie didžiulės knygos... Aukso plunksną jis mirko juodame rašale ir imasi rašyti... Magiškiausias ir nesenstančias istorijas!

Šias pasakas jis surašė tik dėl tavęs, tad nieko nelauk – leiskis į beprotiškiausius nuotykius. Skrisi kartu su paukščiais, kalbėsiesi su žvaigždėmis, kopsi į debesis ir rungsiesi su milžinais!

Tai tik dalelė tavęs laukiančių nuotykių, o jų čia rasi begalę. Išmintingasis pasakotojas juos tau parnešė iš tokių tolimų pasaulio kampelių kaip Japonija, Indija, Singapūras, Jungtinės Amerikos Valstijos, Australija, Kongas ar Kambodža! Skaitydamas šią knygą aplankysi pusę pasaulio ir patirsi tai, ko dar niekad nepatyrei!


  • Autorius: Eimantė Korytė
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 24x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094732713

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos", kurį pristato Eimantė Korytė. Siūlome ne tik išsamų "Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eimantė Korytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos" perkama kartu