0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasaulio Siela

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasaulio Siela" aprašymas

Autorius teigia, kad „Pasaulio Siela - gyva, ritmiškai pulsuojanti, besiskleidžianti Žinių vienovė, valdanti Planetos sielą. Ji apima visą kūriniją: žmones, gyvūnus, augalus, mineralus, vandenynus, atskirus individus ir bendruomenes. Ji juos žadina ir moko jungtis, kad vyrautų darna."
Knygos nuostatos padeda ne tik geriau pažinti save, bet ir suvokti, kad ,,visa yra viena". Kokia bus rytdiena - priklauso nuo mūsų minčių, veiksmų ir atsakomybės. Autorius siūlo atvirai žvelgti į gyvenimą, tapti tikrais savo gyvenimo vadovais ir kūrėjais.
Knyga „Pasaulio Siela" pasiekė skaitytoją pačiu laiku. Finansinės, o kartu ir dvasinės, krizės akivaizdoje dažnai klausiame: „Ką daryti, kaip pakeisti esamą situaciją?" Autorius mus drąsina ir pataria, kokius turėtume priimti sprendimus.


  • Autorius: Frank David Cardelle
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 14x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099512501

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulio Siela"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Frank David Cardelle pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasaulio Siela", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasaulio Siela" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasaulio Siela" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasaulio Siela"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Frank David Cardelle tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasaulio Siela" perkama kartu