⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasaulio stebuklai

Kaina: 17,99 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasaulio stebuklai" aprašymas

SVARBI INFORMACIJA! Šiuo metu prekyboje turime albumą be nuimamo viršelio, todėl tinklalapyje knygos viršelio nuotrauka yra juoda. Nuėmus viršelį knyga yra juodos spalvos su įspaustomis raidėmis "Pasaulio stebuklai".
Skelbiame šią informaciją, kad būtų aišku, jog tai tas pats albumas.

"Pasaulio stebuklai" - tai didelio formato albumas su puikios kokybės nuotraukomis ir istorijos specialistų rašytais tekstais. Puiki dovana!

Ši knyga "Pasaulio stebuklai" - tai kelionė per šešetą žemynų, paslaptingų ir savitų senųjų civilizacijų pėdsakais. Joje surinkti pasaulio paveldo šedevrai nuo 4000 metų prieš Kristų iki mūsų laikų.
Kai kurie pastatai žmogaus genialumą liudijo anksčiau nei buvo paskelbti meno ar religijos paminklais.

Apie ką bekalbėtume - apie Partenoną ar naująją Aleksandrijos biblioteką, apie Gizos piramides ar Eifelio bokštą - kiekvienas architektūros šedevras įkūnija kurią nors epochą, kultūrą, o kai kada ir visą civilizaciją. Senųjų kultūrų palikime susilydo istorija ir menas. Šioje knygoje rasite ir modernių, šiuolaikiškų stalinių - visa tai galime vadinti architektūros ir inžinerijos stebuklais, įkūnijančiais kūrybines vaizduotės ir intelekto galias bei jų universalumą.

Dar antikos laikais istorikai savo metraščiuose minėjo monumentų didybę, gyrė įspūdingą jų grožį, aukštino statytojų meistriškumą, kartu negailėdami gero žodžio ir jų globėjams. Nuostabių stalinių, arba „Themata-Thaumala" ("vertų pamatyti" arba "žavingų dalykų"), sąrašai sudarinėjami nuo pat helenų laikų. Herodoto amžininkai buvo sudarę pirmąjį septynių pasaulio stebuklų sąrašą dar antikos laikais. Nuo to meto tarsi galinga upė srūva įstabių architektūros kūrinių sąrašai ir aprašymai. Bei kuriuo istorijos laikotarpiu, bei kurioje kultūrinėje aplinkoje originalus sumanymas ir unikali pastato puošyba simbolizavo didybę ir galią.

"Pasaulio architektūros stebuklai" pasakoja apie gražiausius architektūros paminklus, kuriuos per ilgus amžius, žvelgdamas į ateitį, sukūrė žmogaus protas. Puikios kokybės nuotraukos ir istorijos specialistų rašyti tekstai apie dailiausius senovės ir įžymiausius mūsų dienų stalinius. Čia dera vaizdas ir žodis. Jie ne tik supažindina skaitytoją su techninėmis charakteristikomis, istorija ir inžineriniais sprendimais, bei ir atskleidžia įvykius, įkvėpusius sukurti didingiausius architektūros paminklus ar turėjusius įtakos jų statybai.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Morkvėnienė


  • Autorius: Alessandra Capodiferro
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 26x36, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955210108

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulio stebuklai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Alessandra Capodiferro pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasaulio stebuklai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasaulio stebuklai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasaulio stebuklai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasaulio stebuklai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alessandra Capodiferro tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasaulio stebuklai" perkama kartu