⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasaulio tautų liaudies dainos vaikams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 6.89 SoldOut

Knygos "Pasaulio tautų liaudies dainos vaikams" aprašymas

Knygoje pateikiamos 36 originalios amerikiečių, anglų, čekų, graikų, kubiečių, vokiečių ir kitų tautų dainelės vaikams. Pateikiamų dainų melodija ir ritmas nesudėtingas, dominuoja mažorinės tonacijos. Dainų siužetai įvairūs: linksmi, liūdni bei jausmingi, atitinkantys vaikų supratimą.
Leidinys skirtas ikimokyklinių įstaigų pedagogams, pradinių klasių muzikos mokytojams, aukštųjų mokyklų studentams, visiems, besidomintiems vaikų muzikiniu ugdymu. Vaikus šis leidinys supažindins su kitų tautų kūryba mažiesiems bei puoselės jų kūrybinius gebėjimus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulio tautų liaudies dainos vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pasaulio tautų liaudies dainos vaikams", Jolanta Sukovienė, Kristina Beliavskaja. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jolanta Sukovienė, Kristina Beliavskaja su knyga "Pasaulio tautų liaudies dainos vaikams" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasaulio tautų liaudies dainos vaikams" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolanta Sukovienė, Kristina Beliavskaja. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasaulio tautų liaudies dainos vaikams" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasaulio tautų liaudies dainos vaikams" perkama kartu