Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasaulio vietovardžiai. Afrika. Antarktida. Australija. Okeanija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 6.89 SoldOut

Knygos „Pasaulio vietovardžiai. Afrika. Antarktida. Australija. Okeanija“ aprašymas

Žodyne "Pasaulio vietovardžiai. Afrika. Antarktida. Australija. Okeanija" - pateikta apie 30 000 trijų žemynų ir per 10 000 Okeanijos salų vietovardžių su daugiau kaip 35 000 nuorodų iš jų autentiškų formų ir sinonimų.

Tai bene pats geografiškai margiausias Žemės regionas. Jis apima tris žemynus, trijų didžiausių vandenynų dalis ir daugiau kaip 10 000 salų.

Tome laikomasi šio regiono įprastinių ribų. Jas iš esmės nusako tomo pavadinimas. Regione yra 67 valstybės bei 31 valda ir kraštas, kuriuose valstybinėmis ir oficialiomis kalbomis paskelbta 27 kalbos.


Žodynas yra dviejų dalių: pirmoji dalis – lietuviški žodyniniai straipsneliai, antroji – lotyniškoji autentiškų formų rodyklė, kuri surikiuota pagal nusistojančią tarptautinę lotyniškąją abėcėlę, kuri taip pat pateikta antrosios dalies pradžioje.

Kitaip, negu ankstesniuose tomuose, čia autentiškos formos ne visada pateikiamos originalo rašto sistemomis. Autentiškais rašmenimis jos pateikiamos tik tada, jei tų šalių oficiali kalba vartoja lotyniškąjį raštą. Kitų šalių, vartojančių kitas rašto sistemas, vadinamosios autentiškos formos pateikiamos lotyniškais rašmenimis. Kai vietovardžio autentiška forma prieinamuose šaltiniuose įvairuoja, pasirenkamas tas variantas, kuris vartojamas vietovardžio šalyje. Iš jo paprastai ir daroma sulietuvinta forma.

Žodynas skiriamas plačiajai visuomenei. Jis padės vienodinti kitų šalių vietovardžių vartoseną, pravers visiems, kam reikia ištarti ar parašyti svetimos kalbos vietovardį tiek nelietuviškame, tiek lietuviškame tekste.Parašykite atsiliepimą apie „Pasaulio vietovardžiai. Afrika. Antarktida. Australija. Okeanija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Pasaulio vietovardžiai. Afrika. Antarktida. Australija. Okeanija“, . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga „Pasaulio vietovardžiai. Afrika. Antarktida. Australija. Okeanija“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Pasaulio vietovardžiai. Afrika. Antarktida. Australija. Okeanija“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Pasaulio vietovardžiai. Afrika. Antarktida. Australija. Okeanija“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Pasaulio vietovardžiai. Afrika. Antarktida. Australija. Okeanija“ perkama kartu