Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasaulis be mūsų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.99 SoldOut

Knygos „Pasaulis be mūsų“ aprašymas

Populiacijos ir technologijų augimas pavertė žmoniją gamtos jėga. Mes neišvengiamai keičiame klimatą, iškreipiame, užteršiame ir griauname ekosistemas, versdami kitus organizmus taikytis prie žmogaus sukurto pasaulio. Bet kas gi nutiktų, jeigu žmonija staiga išnyktų? Siekdamas atsakyti į šį intriguojantį klausimą, žurnalistas ir Arizonos universiteto profesorius Alanas Weismanas, „Echo in My Blood" autorius, keliavo po pasaulį, kalbėjosi su biologais, paleontologais, inžinieriais ir restauratoriais, budistų vienuoliais ir masajais, lankėsi unikaliose vietovėse ir jo išvados mažų mažiausiai įspūdingos.

Kas liks po mūsų? Pakeista atmosfera, astronominis kiekis plastiko, automobilių padangų, branduolinių atliekų bei kitokio neorganinio nuodo ir... radijo bangos, kurios amžinai transliuos visatai mūsų televizijos laidas... Betonines džiungles po kelių šimtų metų pakeis tikros, žalvariniai paminklai ir porceliano šukės gyvuos ilgiau nei mūsų namai, planeta virs nykstančios gyvūnijos rojaus sodu. Weismano minties galia hipnozuoja, o ekotrileris „Pasaulis be mūsų" nepamokslaudamas gali pakeisti žmonių suvokimą apie save ir savo vietą Žemėje.


 „Nežinau drąsesnės ir įdomesnės pasaulio pabaigos istorijos už Alano Weismano „Pasaulis be mūsų“ - Boston Globe

„Manau, kad nesu skaitęs geresnės dokumentinės knygos šiais metais“ - Lev Grossman, Time Book kritikas

„Alanas Weismanas išleido jei ne Bibliją, tai bent jau Apreiškimo Knygą“ - Newsweek

„Vienas iš ambicingiausių visų laikų „minties eksperimentų“ - The Cincinnati Enquirer


Iš anglų kalbos vertė  Rimvydas Kuzas

  • Autorius: Alan Weisman
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 556
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094031045

Parašykite atsiliepimą apie „Pasaulis be mūsų“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Pasaulis be mūsų“, Alan Weisman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alan Weisman su knyga „Pasaulis be mūsų“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Pasaulis be mūsų“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alan Weisman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Pasaulis be mūsų“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Pasaulis be mūsų“ perkama kartu