TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pasaulis kaip valia ir vaizdinys

Kaina: 28,14 €
Kaina su kodu: 19,70 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 28.138 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasaulis kaip valia ir vaizdinys" aprašymas

Savo pagrindiniame veikale "Pasaulis kaip valia ir vaizdinys" vokiečių filosofas Arthuras Schopenhaueris (1788–1860) kritiškai apmąsto savo meto Europos filosofiją. Pirmoje knygoje pasaulio kaip vaizdinio pažinimas aiškinamas remiantis pakankamo pagrindo dėsniu, t.y. kiekvieną vaizdinį siejant su kitu pirminiu vaizdiniu. Antroje knygoje aiškinamas pasaulis kaip valia keliant būties esmės, daikto savaime klausimus. Trečioje ir ketvirtoje knygose svarstoma, kaip įveikti destruktyvų valios spaudimą. Autorius jam priešpriešina meną, atjautą ir rezignaciją. Priede kritiškai analizuojama Kanto filosofija.

Iš vokiečių kalbos vertė Arvydas ŠliogerisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulis kaip valia ir vaizdinys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Arthur Schopenhauer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasaulis kaip valia ir vaizdinys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasaulis kaip valia ir vaizdinys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasaulis kaip valia ir vaizdinys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasaulis kaip valia ir vaizdinys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arthur Schopenhauer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasaulis kaip valia ir vaizdinys" perkama kartu