0

Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786094421150

2020-10-31 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams" aprašymas

Daugelį metų bendradarbiaujant su Kultūros paveldo departamentu paveldo švietimo ir ugdymo srityje, paaiškėjo, kad mažiausiai dėmesio skiriama būtent vaikų ir jaunimo paveldo edukacijai. O juk kaip tik ši amžiaus grupė – būsimieji piliečiai – turėtų kuo anksčiau ir išsamiau susipažinti su savo gyvenamosios vietos, savo krašto paveldu ir išmokti jį puoselėti bei gerbti. Todėl ši metodinė priemonė "Pasaulis prasideda čia" skirta padėti šią spragą užpildyti.
Joje pateikiami ir nagrinėjami esminiai paveldo ugdymo mokykliniame amžiuje principai. Siūloma ir nemažai praktinių patarimų, kaip efektyviau pažindinti vaikus ir jaunimą su paveldu. Leidinio "Pasaulis prasideda čia" adresatas – bendrojo lavinimo mokyklų mokytojai, tėvai (globėjai), kiti paveldo edukacija vaikams suinteresuoti asmenys (vietos bendruomenių atstovai, muziejininkai ir pan.).

"Rasa Čepaitienė – kultūros istorikė, humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvos istorijos instituto vyresnioji mokslo darbuotoja, Vilniaus universiteto profesorė. Parašė ir sudarė keletą monografijų bei kolektyvinių straipsnių rinkinių, skirtų įvairiems kultūros paveldo klausimams aptarti.

Živilė Mikailienė – istorikė, humanitarinių mokslų daktarė. Mokyklinių istorijos mokymo priemonių (vadovėlių, užduočių sąsiuvinių) bendraautorė, metodinių istorijos mokymo priemonių bei edukacinių istorijos knygelių vaikams autorė."

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos mokytojams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams, kurį parašė Rasa Čepaitienė, Živilė Mikailienė. Siūlome ne tik išsamų Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Čepaitienė, Živilė Mikailienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams" perkama kartu