⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams

Kaina: 4,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-10


2022-12-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams" aprašymas

Daugelį metų bendradarbiaujant su Kultūros paveldo departamentu paveldo švietimo ir ugdymo srityje, paaiškėjo, kad mažiausiai dėmesio skiriama būtent vaikų ir jaunimo paveldo edukacijai. O juk kaip tik ši amžiaus grupė – būsimieji piliečiai – turėtų kuo anksčiau ir išsamiau susipažinti su savo gyvenamosios vietos, savo krašto paveldu ir išmokti jį puoselėti bei gerbti. Todėl ši metodinė priemonė "Pasaulis prasideda čia" skirta padėti šią spragą užpildyti.
Joje pateikiami ir nagrinėjami esminiai paveldo ugdymo mokykliniame amžiuje principai. Siūloma ir nemažai praktinių patarimų, kaip efektyviau pažindinti vaikus ir jaunimą su paveldu. Leidinio "Pasaulis prasideda čia" adresatas – bendrojo lavinimo mokyklų mokytojai, tėvai (globėjai), kiti paveldo edukacija vaikams suinteresuoti asmenys (vietos bendruomenių atstovai, muziejininkai ir pan.).

"Rasa Čepaitienė – kultūros istorikė, humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvos istorijos instituto vyresnioji mokslo darbuotoja, Vilniaus universiteto profesorė. Parašė ir sudarė keletą monografijų bei kolektyvinių straipsnių rinkinių, skirtų įvairiems kultūros paveldo klausimams aptarti.

Živilė Mikailienė – istorikė, humanitarinių mokslų daktarė. Mokyklinių istorijos mokymo priemonių (vadovėlių, užduočių sąsiuvinių) bendraautorė, metodinių istorijos mokymo priemonių bei edukacinių istorijos knygelių vaikams autorė."Kiti taip pat domėjosi


2021-04-10

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos mokytojams


Dažnai su "Pasaulis prasideda čia. Paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams" perkama kartu