0

Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai

Informacija

Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 301
  • ISBN ar kodas: 9786094210013

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai" aprašymas

"Gilios Davido Smicko įžvalgos, sutelktos jo knygoje "Pasaulis yra išgaubtas", yra gana netradicinės, labai retam kuriam apžvalgininkui būdingos."

George'as Sorosas, Soroso fondo valdyba

 

Davidas Smickas nesistengia afišuotis, bet ekspertai jį laiko vienu įžvalgiausių pasaulio finansų rinkos strategų. Daugiau nei du dešimtmečius jis bendrauja su pagrindinių pasaulio bankų vadovais (tokiais kaip Alanas Greenspanas ir Benas Bernanke) ir konsultuoja svarbiausius Volstrito vadovus bei investuotojus, pradedant George'u Sorosu ir baigiant Michaelu Steinhardt'u bei Stanu Druckenmilleriu. Politikos klausimais su juo reguliariai konsultuojasi politiniai lyderiai (pradedant Billu Bradley ir baigiant Jackų Kempu).

Knyga "Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai" savotiškai tęsia Thomo Friedmano knygoje "Pasaulis yra plokščias" išdėstytas mintis.

Autorius tarytum gidas vedžioja skaitytojus po svarbiausių bankininkų, finansų ministrų ir netgi ministrų pirmininkų darbo užkulisius. Smickas atskleidžia, kokiu būdu šiandieninė verslo aplinka tapo tokia rizikinga - ir kodėl chaosas nekilnojamojo turto sektoriuje gali būti nepalyginamai rimtesnių bėdų pranašas. Jis gvildena du klausimus, kirbančius beveik kiekvieno žmogaus galvoje: kiek prasta yra tikroji šiandieninės nestabilios ekonomikos padėtis? Ir ką galima būtų padaryti šiai padėčiai pagerinti?


Pasitelkdamas įdomius pavyzdžius iš realaus gyvenimo, visiems suprantama kalba David'as Smickas aiškina:


• Kodėl kunkuliuojantis katilas, kurį mes vadiname Kinija (pirmas eilėje sprogimo laukiantis didžiulis burbulas) kelia didžiulę grėsmę visų mūsų piniginėms;

• Kaip japonų namų šeimininkės užvaldė savo šalies gyventojų santaupas ir kodėl tai yra aktualu mums;

• Kaip godumo apkvaitinti bankininkai bei investuotojai ant kortos pastatė visų mūsų pensijas ir pensijų fondus;

• Kodėl šiandieniniai „neįtikėtinai susitraukę centriniai bankai" gali nesugebėti mūsų išgelbėti, kai smogs kita krizė;

• Kodėl turtingi ir nepriklausomi Rusijos, Kinijos, Saudo Arabijos bei Dubajaus fondai išreiškia pasaulinės finansinės galios „tektoninį slinkį" į šalį nuo Jungtinių Valstijų, Europos ar Japonijos;

• Kodėl pasauliui gyvybiškai reikia radikaliai naujos finansinės doktrinos, leidžiančios sėkmingai buriuoti šiandieniniame audringame pinigų vandenyne.


"Pasaulis yra išgaubtas" yra viena iš tų retų knygų, kurios šiais neramiais laikais iškalbingai bylodamos Volstrito, Vašingtono bei Londono tūzams, tuo pat metu išlieka kelrodžiu ir eiliniam skaitytojui.


DAVIDAS M. SMICKAS savo investicijų ir strateginio konsultavimo firmos "Johnson Smick International, Inc." vardu teikia konsultacijas nemažam skaičiui pasaulio finansų vadybos lyderių. Taip pat jis yra pripažinto ketvirtinio leidinio The International Economy steigėjas, redaktorius ir leidėjas. Jam teko dirbti ir respublikonų, ir demokratų kandidatų į prezidentus patarėju, o jo rašinius spausdina tokie leidiniai kaip The Wall Street Journal ir The New York Times. Smickas drauge su šeima gyvena Vašingtone. 


Iš anglų kalbos vertė Darius Kaunelis


Turinys


Turinys


Prologas / 1

1 Pasaulio pabaiga / 9

2 Pavojingas pinigų vandenynas / 36

3 Rizikuoti linkę verslininkai ir ramybės drumstėjai - privataus kapitalo ir apribotos rizikos fondai / 68

4 Tony Soprano joja ant Kinijos drakono / 93

5 Japonų namų šeimininkės šturmuoja vadovavimo aukštumas / 132

6 Viskas keičiasi: 1992 metų sterlingo krizė / 160

7 Neįtikėtinas centrinių bankų susitraukimas / 188

8 Klasių antagonizmas ir globalizacijos politika / 214

9 /Kaip išgyventi ir toliau klestėti šiame nestabilumo kupiname amžiuje / 242

Padėkos / 277

Keletas žodžių apie šaltinius / 281

Bibliografija / 285

Indeksas / 289

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai, kurią skaitytojams dovanoja David M. Smick. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar David M. Smick su knyga Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David M. Smick. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasaulis yra išgaubtas. Nematomi pavojai, gresiantys globalinei ekonomikai" perkama kartu