Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasek pasaką. Pasakos ir pasakėčios

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 12.14 SoldOut

Knygos "Pasek pasaką. Pasakos ir pasakėčios" aprašymas

Kviečiame keliauti į stebuklingą gražiausių pasakų ir pasakėčių pasaulį ir kartu su jų veikėjais patirti nepamirštamų nuotykių. Versdami knygos "Pasek pasaką. Pasakos ir pasakėčios" puslapius, vaikai sutiks tris paršiukus, varną ir lapę, Pinokį, Pelenę, Raudonkepuraitę, Snieguolę ir net Tarzaną. Didžiosiomis raidėmis išspausdintas tekstas galbūt uždegs vaikams norą pradėti skaityti patiems. Linkime malonių akimirkų!
Linkime malonių akimirkų!

Vertė Jūratė Žižytė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955227175

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasek pasaką. Pasakos ir pasakėčios"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakėčios

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasek pasaką. Pasakos ir pasakėčios", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pasek pasaką. Pasakos ir pasakėčios" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasek pasaką. Pasakos ir pasakėčios". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasek pasaką. Pasakos ir pasakėčios" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasek pasaką. Pasakos ir pasakėčios" perkama kartu