0

Pašėlusi močiutė ir sėkmę nešantis šuo

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-12-03

Informacija

Pašėlusi močiutė ir sėkmę nešantis šuo

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786090136522

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pašėlusi močiutė ir sėkmę nešantis šuo" aprašymas

Nepaprastų nuotykių ir linksmybių kupina britų rašytojos Kitos Mitchell knyga „Pašėlusi močiutė ir laimę nešantis šuo“ pasakoja apie tokią močiutę, kurios galima pavydėti arba net šiek tiek prisibijoti, tačiau smagiausia drauge su ja leistis į įspūdingus nuotykius.

Neduokit šios knygos savo močiutėms, nes jos gali prisigaudyti idėjų…

Olio mama dirba sveikatos ir saugumo srityje ir labai mėgsta viską kontroliuoti. Tačiau dabar ji turi išvykti prižiūrėti savo susižeidusios sesers, tad Olis lieka su močiute, kurią visi vadina pašėlusia. Žinoma, Olio mamai ji prisižada elgtis gerai. Tačiau dingsta Olio tėtis – garsus tyrinėtojas, ir nelieka nieko kito, tik leistis į paieškas.

Kai reikalo imasi pašėlusi močiutė, galima tikėtis visko. Ji turi oro balioną, trisdešimt pakelių sausainių ir šunį, turintį stebuklingų galių (bent jau ji taip sako…).

Tačiau močiutei ir Oliui oro balionu besiiriant per debesis, Olis staiga supranta, jog tai ne tik tėčio gelbėjimo misija. Kuo baigsis neįprasta kelionė į Australiją ir kokių dar keistenybių paaiškės apie pašėlusią močiutę?

Pavojus yra jos antras vardas!

Knygoje „Pašėlusi močiutė ir laimę nešantis šuo“ ne tik apstu smagių juokelių ir kvapą gniaužiančių nuotykių, čia atsiskleidžia nepaprasta skirtingų kartų santykių magija. Močiutė ir Olis yra du nutrūktgalviai, tad kažkuriam vis tenka būti rimtesniam ir pristabdyti arklius.

„Šiurpuliukai! Sausainiai! Ši knyga turi viską.
Andy Riley, britų vaikų rašytojas, scenaristas

„Žiauriai juokinga knyga. Nusipirkite dešimt!“
Kita Mitchell, autorė

Kita Mitchell – britų vaikų rašytoja, išgarsėjusi knygomis apie pašėlusią močiutę. Šiuo metu jau išleistos trys šios serijos knygos, į lietuvių kalbą išversta pirmoji dalis.

Vaikystėje jos tėvai neturėjo televizoriaus, o kompiuterių, mobiliųjų telefonų ar planšečių tuo metu nebuvo, tad K. Mitchell ir dvi jos sesės labai daug skaitė. Būdama šešerių ji parašė ir pati iliustravo istoriją, tačiau leidėjai ja nesusidomėjo. Kaip ir antrąja knyga.
Baigusi studijas ji dirbo kino ir TV versle, tačiau niekaip neapleido mintis, kad ji turi rašyti linksmas knygas vaikams. Nusprendusi pabandyti dar kartą, parašė knygą „Pašėlusi močiutė ir laimę nešantis šuo“. Šį kartą viskas susiklostė puikiai ir knyga buvo išleista.
Šiuo metu Kita Mitchell gyvena Anglijoje, Oksfordšyre, augina keturias dukras ir žiurkėną.

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė

2019-12-03

2019-12-03

Parašykite atsiliepimą apie "Pašėlusi močiutė ir sėkmę nešantis šuo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra


Dažniausiai su "Pašėlusi močiutė ir sėkmę nešantis šuo" perkama kartu