⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasidavimas (knyga su defektais)

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-04-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasidavimas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Michelio Houellebecqo romanas "Pasidavimas" pasirodė 2015-ųjų sausio 7 dieną, tą pačią, kai vyko "Charlie Hebdo" apšaudymas.

Knygoje "Pasidavimas" Sorbonos dėstytojas Fransua, tyrinėjantis XIX a. rašytojo, gyvenimo pabaigoje atsivertusio į katalikybę, Huysmanso kūrybą, gyvena išblėsusį gyvenimą. Nors ir turi neilgalaikių seksualinių santykių, jo būtis apatiška, jis tarytum iš šono stebi savo ir kartu savo šalies nuosmukį.

2022-aisiais Prancūzijoje rinkimus laimi charizmatiško ir protingo, itin išsilavinusio Mohamedo Ben Abeso vedama Musulmonų brolija. Šalis keičiasi: moterys nebedirba ir privalo viešumoje dengtis galvas, įteisinama daugpatystė. Ir Fransua priima sprendimą, kuris pakeis jo gyvenimą.

"Pasidavimas" – taip pat ir žodžio islamas reikšmė (pasidavimas Dievo valiai). Romanas apie Prancūzijoje, o vėliau ir Europoje įsigalintį islamą buvo pavadintas ne tik skandalinga bei islamofobiška, bet ir viena reikšmingiausių šių laikų knygų.

"Šiandien nėra jokio kito rašytojo, kurį labiau vertėtų skaityti."
Evening Standard

"Nuostabus George'o Orwello vertas sumanymas <...> Tai vizija, kas gali nutikti Vakaruose, kurie galiausiai apleido liberalaus Apšvietos amžiaus vertybes ir puolė į religijos glėbį."
Herald

„Neįtikėtina... Jei šiandien literatūroje, ne tik prancūzų, bet ir viso pasaulio, kas nors ir apmąsto tas milžiniškas permainas, kurias visi jaučiame vykstant, tai jis."
Le Monde

Iš prancūzų kalbos vertė Goda Bulybenko


  • Autorius: Michel Houellebecq
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 295
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271953-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasidavimas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pasidavimas (knyga su defektais)", Michel Houellebecq. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Michel Houellebecq su knyga "Pasidavimas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasidavimas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michel Houellebecq. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasidavimas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasidavimas (knyga su defektais)" perkama kartu