Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasienio zona

Kaina: 10,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasienio zona" aprašymas

Atsiminimų autorius Sigitas Kajokas – Lietuvos pasienio Sūduvos ūkininko sūnus, gimęs ir augęs nepriklausomoje Lietuvoje. Sovietų ir nacių okupacijos metais – gimnazistas, partizanas, lagerių kalinys. Knygoje jis nuoširdžiai pasakoja apie savo permainingą likimą, vengdamas atliktų žygių ir patirtų negandų pagražinimo ar asmeninių nuopelnų perdėjimo.

„Visuomenė tik tada sugebės teisingai įvertinti Lietuvos laisvės kovų sąjūdį, kai supras pokario metų partizaninės kovos svarbą tautos išlikimui ir tos kovos nesavanaudiškumą, už tai savanoriškai buvo paaukota daugiau kaip dvidešimt tūkstančių jaunų gyvybių.“
Sigitas Kajokas-Kovas


  • Autorius: Rimantas Zagreckas
  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098298178

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasienio zona"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie partizanus

Rimantas Zagreckas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasienio zona", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasienio zona" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasienio zona" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasienio zona"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimantas Zagreckas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasienio zona" perkama kartu