Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasikalbėkim. Apie Lietuvą, Europą ir gyvenimą (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 8.31 SoldOut

Knygos "Pasikalbėkim. Apie Lietuvą, Europą ir gyvenimą (su CD)" aprašymas

Ši profesoriaus, europarlamentaro Vytauto Landsbergio knyga sudaryta iš 2004-2009 metais parašytų straipsnių, esė, interviu, pasakytų kalbų, minčių ir pamąstymų apie Europą, kurios nare tapome, ir apie Lietuvą, jos praeitį ir dabartį, moralines nuostatas ir vertybes.
Prie šios knygos pridėta ir kompaktinė plokštelė "Juodžiaus kelmas Valiulio pasa ka". Vytautas Landsbergis skaito Vaižgantą ir klausosi Čiurlionio.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasikalbėkim. Apie Lietuvą, Europą ir gyvenimą (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pasikalbėkim. Apie Lietuvą, Europą ir gyvenimą (su CD)", Vytautas Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Landsbergis su knyga "Pasikalbėkim. Apie Lietuvą, Europą ir gyvenimą (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasikalbėkim. Apie Lietuvą, Europą ir gyvenimą (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasikalbėkim. Apie Lietuvą, Europą ir gyvenimą (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasikalbėkim. Apie Lietuvą, Europą ir gyvenimą (su CD)" perkama kartu