0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pasikalbėkime apie Aspergerio sindromą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-03-01 Ap

pažintinė knygelė, su instrukcija, kaip padėt geriau jaustis aspergeriukams. pagaliau ir pas mus pripažįstama ir skiriama dėmesio šiems žmonėms!

Pasikalbėkime apie Aspergerio sindromą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams


2021-05-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasikalbėkime apie Aspergerio sindromą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams" aprašymas

Susipažinkite su Adamu – berniuku, kuriam nustatytas Aspergerio sindromas (AS). Adamas kviečia skaitytojus susipažinti su AS žvelgiant iš jo požiūrio taško. Ši iliustruota knygelė idealiai tinka 7–15 metų berniukams ir mergaitėms, be to, ji – puikus atspirties taškas diskusijoms šeimoje ir klasėje.


  • Autorius: Jude Welton
  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 12x16, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099584188

2018-03-01

pažintinė knygelė, su instrukcija, kaip padėt geriau jaustis aspergeriukams. pagaliau ir pas mus pripažįstama ir skiriama dėmesio šiems žmonėms!

Parašykite atsiliepimą apie "Pasikalbėkime apie Aspergerio sindromą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Jude Welton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pasikalbėkime apie Aspergerio sindromą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pasikalbėkime apie Aspergerio sindromą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pasikalbėkime apie Aspergerio sindromą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pasikalbėkime apie Aspergerio sindromą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jude Welton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasikalbėkime apie Aspergerio sindromą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams" perkama kartu