0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasikeitimo malda

Kaina internetu: 10,29 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 5.70 € (36%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 10.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasikeitimo malda" aprašymas

"Pasikeitimo Malda" - knyga su unikalia meditacija, pakeičiančia ir apvalančia neigiamas bei griaunamąsias pasąmonės programas. Valerijus Sinelnikovas dar kartą kalbasi su skaitytojais apie tai, kaip pažadinti kiekvieno iš mūsų sieloje slypinčias vidines galias, kad galėtume pakeisti save ir aplinkinius, pagerinti savo ir artimųjų gyvenimą.

Ši knyga "Pasikeitimo Malda" padės jums sąmoningai ir atsakingai pakeisti savo likimą, surasti savo nepakartojamą Kelią ir išspręsti problemas, kurių atsiranda mūsų gyvenime.

Tai Kelio, Praregėjimo bei pasaulėžiūros Pasikeitimo istorija. Tai tikroviškas pasakojimas apie Tiesą, kurią ir jūs galite pažinti, jeigu pažvelgsite į Pasaulį nauju žvilgsniu bei atsisakysite stereotipų.

Tariant pasikeitimo maldos žodžius galima „įjungti“ pasąmonės galias. Jūsų sielos pasikeitimai palies ir jūsų artimųjų pasaulėžiūrą: pakanka atverti savo širdį ir būti pasiruošusiam atleisti, apsivalyti bei dvasiškai tobulėti. Pakeiskite savo vidinį pasaulį – ir pasikeis aplinkinis!

Viskas įmanoma! Tai Valerijus Sinelnikovas įrodo savo patirtimi.

Iš rusų kalbos vertė Laima Valiuško


  • Autorius: Valerij Sinelnikov
  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 13x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098047240

Parašykite atsiliepimą apie "Pasikeitimo malda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Valerij Sinelnikov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasikeitimo malda", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasikeitimo malda" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasikeitimo malda" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasikeitimo malda"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valerij Sinelnikov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasikeitimo malda" perkama kartu