0

Pasikeitimo malda

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasikeitimo malda

  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 13x17, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786098047240

2020-09-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasikeitimo malda" aprašymas
"Pasikeitimo Malda" - seniai laukta knyga su unikalia meditacija, pakeičiančia ir apvalančia neigiamas bei griaunamąsias pasąmonės programas. Valerijus Sinelnikovas dar kartą kalbasi su skaitytojais apie tai, kaip pažadinti kiekvieno iš mūsų sieloje slypinčias vidines galias, kad galėtume pakeisti save ir aplinkinius, pagerinti savo ir artimųjų gyvenimą.
Ši knyga "Pasikeitimo Malda" padės jums sąmoningai ir atsakingai pakeisti savo likimą, surasti savo nepakartojamą Kelią ir išspręsti problemas, kurių atsiranda mūsų gyvenime.

Valerijaus Sinelnikovo gerbėjai knygos "Pasikeitimo Malda" laukė su ypatingu nekantrumu bei pagarbiu virpuliu.
Tai Kelio, Praregėjimo bei pasaulėžiūros Pasikeitimo istorija. Tai tikroviškas pasakojimas apie Tiesą, kurią ir jūs galite pažinti, jeigu pažvelgsite į Pasaulį nauju žvilgsniu bei atsisakysite stereotipų.
Tariant pasikeitimo maldos žodžius galima „įjungti“ pasąmonės galias. Jūsų sielos pasikeitimai palies ir jūsų artimųjų pasaulėžiūrą: pakanka atverti savo širdį ir būti pasiruošusiam atleisti, apsivalyti bei dvasiškai tobulėti. Pakeiskite savo vidinį pasaulį – ir pasikeis aplinkinis!
Viskas įmanoma! Tai Valerijus Sinelnikovas įrodo savo patirtimi.

Vertė Laima Valiuško

Parašykite atsiliepimą apie "Pasikeitimo malda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasikeitimo malda, kurią skaitytojams dovanoja Valerij Sinelnikov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valerij Sinelnikov su knyga Pasikeitimo malda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasikeitimo malda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valerij Sinelnikov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasikeitimo malda palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasikeitimo malda" perkama kartu