0

Pasimatymai su nušvitimu

Internetu: 10,99 €
Knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Pasimatymai su nušvitimu

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090138694

2020-06-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šiame prasmės, savo kelio ir tikslo ieškojimų amžiuje labai lengva pasiklysti tarp netikrų pranašų ir mokytojų. Olegas ir Dalia Lapinai knygoje „Pasimatymai su nušvitimu“ siūlo požiūrį, kuris ne tik pagrįstas sveiku protu, bet ir išgrynintas gerokai paklaidžiojus po įvairiausius dvasinius kelius ir takelius.

Kaip teigia knygos „Pasimatymai su nušvitimu“ autoriai, jie ilgokai savo gyvenime ieškojo paprastų ir kasdieniškų dalykų – žmonių, ryšio, patogumo ir pan. Tačiau atėjus tokiam laikui, kai rodėsi, jog kasdienybė sutvarkyta, viskuo apsirūpinta, aplinkiniai saugūs ir laimingi, vis aiškiau ėmė reikštis tas didysis, tikrasis ieškojimas – prasmės, pradžios, kažko aukštesnio už mus.

Abu sutuoktiniai išbandė begales įvairiausių užsiėmimų, seminarų, praktikų, kai kuriuos vedė ar tebeveda ir patys. Tokie bandymai ir paieškos truko keliolika metų. Klausimai apie Dievą, dvasingumą, meditacijas, nušvitimą keitė vienas kitą, radus atsakymą, kildavo dar daugiau naujų klausimų. Pasak autorių, ramybės potyris visuomet laikinas, jam pasibaigus tenka kilti į naują paieškų kelią.

Knygoje „Pasimatymai su nušvitimu“ Olegas ir Dalia Lapinai pasakoja apie mokslo ir tikėjimo susidūrimus, apžvelgia Vakarų ir Rytų dvasingumo skirtumus, aptaria psichoterapijos ir dvasingumo santykį, kalba apie gebėjimą mylėti. Knygoje „Pasimatymai su nušvitimu“ išsamiai pasakojama apie meditaciją, guru paieškas, seksualumą, magiją, ego ir Dievo santykį.

Olegas Lapinas – psichiatras, psichoterapeutas, dėstytojas ir publicistas. Olegas Lapinas baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą pediatrijos specialybę. Dirbo gydytoju psichiatru Rokiškio psichiatrinėje ligoninės Vaikų ir paauglių skyriuje. Kvalifikaciją kėlė įvairiuose kursuose Rusijoje, JAV, Vokietijoje. Publikuoja straipsnius interneto portaluose, žurnaluose, kituose leidiniuose, dažnai dalyvauja televizijos laidose.

Dalia Lapinienė Vilniaus universitete baigė filologijos ir socialinių mokslų studijas. Dvasiniu tobulėjimu domisi nuo 1995 metų. Medituoja, lanko įvairias meditacijos ir asmeninio augimo grupes. Nuo 2001 metų pati veda savęs pažinimo, meditacijos ir asmeninio augimo grupes. Yra baigusi Ošo terapeutų – grupių vadovų bei individualaus konsultavimo mokymus Ošo Energijos Transformavimo Institute (Osho Energy Transformation Institute).

Sutuoktiniai drauge rašo knygas apie santykius, meilę, vaikus, be jokių tabu ar nereikalingo sureikšminimo kalba apie seksualumo problemas šeimose.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu