⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasirenk chemijos testui, II dalis

Kaina: 3,79 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 3.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasirenk chemijos testui, II dalis" aprašymas

Leidiniai „Pasirenk chemijos testui“ I ir II dalis skirti visiems, kurie rengiasi laikyti valstybinį chemijos brandos egzaminą, nes jie yra su­daryti pagal naujausias – bendrąją, išplėstinę ir tikslinę – chemijos mokymo programas. Pateikti už­daviniai bei klausimai padės Jums įtvirtinti ir papildyti mokykloje įgytas žinias.

„Pasirenk chemijos testui“ antroji dalis skirta įsivertinti ir galutinai įsidėmėti daromas klaidas bei kilusius klausimus. Joje yra 13 kontrolinių testų su vertinimo lentele ir taškais. Vertinimo lentelės yra sudarytos ir A, ir B moky­mo lygių pamokoms. Kiekvieno kontrolinio testo klausimo vertė yra nuo 1 iki 5 taškų. Kontroliniai testai sudaryti proporcingai išdėsčius uždavinius sunkumo tvarka, bet yra ir tokių uždavinių, kai mokinys bus tikrinamas, ar suvokia uždavinio sunkumą. Ar sugaišęs daug laiko mažos vertės uždaviniui gaus gerą rezultatą.


  • Autorius: Vytautas Černovas
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986342922

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasirenk chemijos testui, II dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pasirenk chemijos testui, II dalis", Vytautas Černovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Černovas su knyga "Pasirenk chemijos testui, II dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasirenk chemijos testui, II dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Černovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasirenk chemijos testui, II dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasirenk chemijos testui, II dalis" perkama kartu