0

Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai

3.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 13,19 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.80 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-14

Informacija

Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090142950

2021-02-28 13.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai " aprašymas

„Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai“ – istorija apie realią autorės Edith Eger patirtį, kuri nulėmė tai, kad šiandien ji žymi psichologė, padedanti žmonėms susitvarkyti su potrauminio streso sindromu. Knygoje autorė rašo apie skaudų gyvenimo tarpsnį Aušvico koncentracijos stovykloje, o per savo klientų patirtį primena, kad didžiulis blogis sustiprina geriausias mūsų savybes ir gyvenime visada yra vilties.

1944-ieji metai. Editai šešiolika. Ji gimnastė ir balerina. Taip pat Vengrijos žydė ir tai lėmė, kad mergina, kartu su šeima, pateko į Aušvico koncentracijos stovyklą. Atvykusi šeima išblaškoma, seneliai ir tėvai siunčiami į dujų kamerą, sesuo tik Editos drąsos dėka lieka gyva, o paauglei tenka neįsivaizduojamai kraupi patirtis, įskaitant ir šokį liūdnai pagarsėjusiam Josefui Mengelei. To šis monstras reikalavo praėjus vos kelioms valandoms po merginos tėvų egzekucijos.

Edita išgyveno koncentracijos stovykloje, nors ją išlaisvinus mergina buvo rasta leisgyvė. Visi šie kraupūs liudijimai aprašyti knygoje „Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai“. Tekstas suskirstytas į keturias dalis: kalėjimas, pabėgimas, laisvė ir sveikimas.

Tiems, kurie liko gyvi, reikėjo ne tik ypatingos medicininės pagalbos bado ir kitų problemų nualintiems kūnams gydyti. Pasirodė, kad daug sunkiau išgydomi psichologiniai randai.

„Pasirinkimas“ – knyga apie didvyriškumą, žmogiškąsias vertybes bei drąsą priešintis. Pagrindinės veikėjos patirtis yra reali ir įkvepianti niekada nepasiduoti. Šioje knygoje rašytoja dalijasi žmonių, kuriems ji padėjo, istorijomis, siekdama įrodyti, kad pasveikti įmanoma.

Holokausto siaubas nepalaužė Editos. Ji išmoko ir vėl gyventi, o patirtis gyvenimui suteikė tvirtybės bei atsparumo. Edith Eger tapo žymia psichologe, žmogumi, kuris padeda kitiems susitaikyti su jų gyvenimo traumoms, tačiau prieš tai moteriai taip pat reikėjo išsilaisvinti iš proto kalėjimo. Terapeutė, išgyvenusi Holokausto pragarą, puikiai supranta žmonių skausmus. Autorė sako, kad gydo ne laikas, o mūsų atsakomybė paleisti praeitį ir sielvartą.

Edith Eger po karo persikėlė į tuometinę Čekoslovakiją, kur sutiko savo būsimą vyrą. 1949-tais metais jie persikėlė į JAV, kur moteris Teksaso universitete gavo psichologijos laipsnį. Edith Eger dėsto paskaitas, verčiasi klinikine praktika, nuolat pasirodo įvairiose televizijos laidose, skaito pranešimus.

Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė.

Trumpas aprašymas negali nusakyti visos patirties, kuri aprašyta knygoje „Pasirinkimas“. Rekomenduojame ją įsigyti internetu. Ieškote kitų leidinių, kurių siužetuose pasakojamos tikros istorijos? Online knygyne rasite daug biografijų, kurias kviečiame pirkti pigiau. Daugybę istorinio žanro knygų patalpinome akcijų ir išpardavimų skiltyje. Vertus dėmesio pasakojimus atrasite pasidomėję atsiliepimais bei apžvalgomis, išnagrinėję aprašymus ir knygų santraukas, pavartę ištraukas ir įvertinę puslapių skaičių. 

2021-02-19

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

2021-01-14

2021-01-14

Parašykite atsiliepimą apie "Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai , kurią skaitytojams dovanoja Edith Eger. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Edith Eger su knyga Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edith Eger. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai " perkama kartu