0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasirinktoji. Ciklo „Nakties pasaulis“ 5-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pasirinktoji. Ciklo „Nakties pasaulis“ 5-oji knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 7.56 SoldOut
Knygos "Pasirinktoji. Ciklo „Nakties pasaulis“ 5-oji knyga" aprašymas

L. J. Smith romanas „Pasirinktoji“ – tai jau penktoji serijos Nakties pasaulis dalis.
Mirtingoji Rašelė turi aiškų tikslą – ji būtinai rus tą, kuris nužudė jos mamą ir broliuką, ir jam atkeršys. Rašelė geba atsispirti Tamsos būtybėms, tad, pasitelkusi kovos menų įgūdžius ir medinį durklą, stoja į kovą prieš vampyrus. Tačiau lemta kitaip – Rašelė sutinka Kviną, o jis priklauso tam pasauliui, kurį ji siekia sunaikinti.
Ar įmanoma sielos draugystė tarp šių, rodos, tokių priešiškų vienas kitam žmonių? Ar kruvinoje kovoje prieš vampyrus Rašelė sulauks pagalbos?


  • Autorius: L. J. Smith
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090101070

Parašykite atsiliepimą apie "Pasirinktoji. Ciklo „Nakties pasaulis“ 5-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasirinktoji. Ciklo „Nakties pasaulis“ 5-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja L. J. Smith. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar L. J. Smith su knyga Pasirinktoji. Ciklo „Nakties pasaulis“ 5-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasirinktoji. Ciklo „Nakties pasaulis“ 5-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. J. Smith. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasirinktoji. Ciklo „Nakties pasaulis“ 5-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasirinktoji. Ciklo „Nakties pasaulis“ 5-oji knyga" perkama kartu