0

Pasišiaušęs šuniukas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pasišiaušęs šuniukas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786090127612

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasišiaušęs šuniukas" aprašymas
Bela visą laiką norėjo turėti šunį. O Sidas, mažas šunytis pašėlusiomis garbanotomis ausimis, visada svajojo apie jaukius namus.

Sidui patinka gyventi su Bela, o ši mėgsta su juo žaisti. Tačiau Belos draugės ima bjauriai kalbėti apie Sidą. Ar pavyks mergaitei įrodyti, kad jos pasišiaušęs šuniukas yra daug geresnis, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio?

Sophy Williams iliustracijos

Iš anglų k. vertė Dangirutė Giedraitytė

Parašykite atsiliepimą apie "Pasišiaušęs šuniukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pasišiaušęs šuniukas, kurį parašė Holly Webb. Siūlome ne tik išsamų Pasišiaušęs šuniukas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Holly Webb. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pasišiaušęs šuniukas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pasišiaušęs šuniukas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pasišiaušęs šuniukas" perkama kartu