0

Pasislėpusi stirnaitė

Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 0.90 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasislėpusi stirnaitė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, kieti viršelai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090137826

2020-10-31 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasislėpusi stirnaitė " aprašymas

Stirnos buvo tokios baikščios, jos slėpėsi Lolos sodo šešėliuose…

Persikėlusi į naujus namus Lola ilgisi senosios mokyklos ir draugių. Bet jos gyvenime atsiranda ir smagių dalykų. Jai patinka namas su didžiuliu apleistu sodu, ji džiaugiasi stirnomis, kurios retsykiais užklysta pro plyšį tvoroje.

Vieną dieną Lola po gervuogių krūmu užtinka stirnaitę, likusią be mamos. Ji pasiryžusi padaryti viską, kad padėtų išsigandusiai mažylei, bet ar pavyks išgelbėti stirnaitę? Ir kas ateis Lolai į pagalbą?

Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka

Parašykite atsiliepimą apie "Pasislėpusi stirnaitė "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pasislėpusi stirnaitė , kurį parašė Holly Webb. Siūlome ne tik išsamų Pasislėpusi stirnaitė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Holly Webb. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pasislėpusi stirnaitė . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pasislėpusi stirnaitė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pasislėpusi stirnaitė " perkama kartu