TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Paskelbta mirusia

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-14 Darius

sakyčiau, man šita geriausia iš visų penkių. Dar nieko buvo ta kur Bleikas su 'balta žiema' kovojo.


2022-07-31 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskelbta mirusia" aprašymas

Ji kalbėjo racionaliai, įtikinamai. Bet galbūt todėl žinutės pabaiga mane baugino labiau už visas iki tol girdėtas smulkmenas. Ne dėl jos žodžių, o dėl to, kaip skambėjo jos balsas. Ji kalbėjo kaip žmogus, kuriuo visa širdimi nori tikėti.

Deividas Konoras įsitikinęs – jis neseniai matė savo seserį Adeliną. Seserį, kuri dingo prieš penkiolika metų ir, policijos manymu, tapo paskutiniąja Velnio kalno žudiko auka. Tačiau jos kūnas taip ir nebuvo rastas. Sudomintas bylos Karteris Bleikas vyksta į kalnuose įsikūrusį Betanio miestelį ir imasi tyrimo. Jam padeda šerifo pavaduotoja Izabela Grin, kurios gyvenimas taip pat paženklintas tragedijos: moters tėvas kadaise tapo nesučiupto serijinio žudiko auka.

Karteris Bleikas nė neįtaria, kad Adelinos paieškos įžiebs naują žmogžudysčių bangą, o įtarios miestelėnų akys ims krypti į jį. Atmosfera Betanyje ima kaisti. Įtariamųjų sąrašas tampa vis labiau neįtikimas, o kiekviena nauja tyrimo detalė veda tyrėjus mirtino pavojaus link. Ar pavyks Bleikui ir Grin likti gyviems ir išsiaiškinti tiesą apie žudiką?

Mason Cross (Meisonas Krosas) – britų autorius, išgarsėjęs trilerių serija apie Karterį Bleiką – žmogų, kuris neturi nei vardo, nei tapatybės, tik talentą rasti tuos, kurie nenori būti rasti. Nors greta Bleiko visuomet atsiduria partneris, padedantis narplioti nusikaltimus, Karteris Bleikas yra vienišas kovotojas. Jis trokšta ramybės, tačiau jam nepavyksta jos rasti. Lietuviškai jau išleistos keturios Karterio Bleiko serijos knygos: „Žudymo sezonas“, „Samarietis“, „Metas žudyti“ ir „Neieškok manęs“. Penktojoje serijos knygoje „Paskelbta mirusia“ Bleikas atsiduria mažame kalnų miestelyje Džordžijoje, kur po ilgo laiko ima siautėti serijinis žudikas. Tačiau miestelio gyventojai apie tai kalbėti nenori.


  • Autorius: Mason Cross
  • Serija: Karteris Bleikas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666674
  • Vertėjas: Daumantas Gadeikis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-14

sakyčiau, man šita geriausia iš visų penkių. Dar nieko buvo ta kur Bleikas su 'balta žiema' kovojo.

Parašykite atsiliepimą apie "Paskelbta mirusia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paskelbta mirusia", Mason Cross. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mason Cross su knyga "Paskelbta mirusia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paskelbta mirusia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mason Cross. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paskelbta mirusia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paskelbta mirusia" perkama kartu