0

Paskutinė Fatimos regėtoja

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Paskutinė Fatimos regėtoja

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 13x20, minkštas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9789955290902

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Paskutinė Fatimos regėtoja" aprašymas
Knygoje skelbiami Vatikano valstybės sekretoriaus kardinolo Tarčizijaus Bertonės atsiminimai apie susitikimus su seserimi Liucija, paskutine Fatimos regėtoja. Šis pokalbis padės daugiau sužinoti ir geriau suprasti tuos nuostabius tolimų 1917 m. įvykius, kurių centre ji buvo drauge su savo giminaičiais Jacinta ir Pranciškumi. Tai grįžimas prie paties įtaigiausio XX a. Mergelės Marijos apsireiškimo dvasinio aspekto.
Taip pat knygoje skelbiamos trys „Fatimos paslapties“ dalys ir su jomis susiję dokumentai.

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinė Fatimos regėtoja"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paskutinė Fatimos regėtoja, kurią skaitytojams dovanoja Tarcisio Bertone. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tarcisio Bertone su knyga Paskutinė Fatimos regėtoja jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paskutinė Fatimos regėtoja patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tarcisio Bertone. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paskutinė Fatimos regėtoja palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paskutinė Fatimos regėtoja" perkama kartu