0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinės galimybės viešbutis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 9,09 €
Kaina knygyne: 12,19 €*
Sutaupote: 3.10 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-16 Tita Tita

Tikrai fantastiškas!


2021-10-31 9.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskutinės galimybės viešbutis" aprašymas

FANTASTIŠKAS DETEKTYVAS, PILNAS MAGIJOS IR ŠIURPIŲ PASLAPČIŲ!

Ar norėtum pakliūti į stebuklingą burtų ir magijos pasaulį? Kas nenorėtų. „Paskutinės galimybės“ viešbučio virtuvės padėjėjas Setas tiesiog apstulbsta sužinojęs, kad ruoš desertus slapto burtininkų susirinkimo dalyviams. Gal ir jam teks bent akies krašteliu pamatyti tikrų stebuklų?

Viena bėda – įvykiams pasisukus ne visai planuota linkme, našlaitis Setas apkaltinamas dėl vieno iškiliausių burtininkų mirties. Na ir kas, kad jis visiškai nekaltas – tačiau įkalčiai ir aplinkybės tikrai nėra Seto naudai. Reikia rasti būdą įrodyti, kad žudikas – ne jis. O laikas nenumaldomai tiksi.

Setas Sepis – virtuvės padėjėjas, puodų šveitėjas ir vienišas našlaitis, svajojantis kada nors tapti tokiu puikiu virėju, koks buvo jo tėtis. Jo dienos „Paskutinės galimybės“ viešbutyje pilnos nesibaigiančių darbų ir dažnų patyčių, ne tiek daug laiko lieka svajonėms ir draugystei su kate Sutema. Tačiau vieną dieną Seto pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis – jis ne tik sužino, kad burtai ir burtininkai iš tiesų egzistuoja, bet dar ir tampa pagrindiniu įtariamuoju paslaptingos žmogžudystės byloje.

Rašytoja Nicki Thornton daugiau nei dešimt metų drauge su vyru darbavosi jųdviejų knygyne. Mėgstamiausia jos darbo dalis – klausytis vaikų pasakojimų apie pačias mėgstamiausias knygas. Būtent šie pokalbiai su dviem savo sūnumis ir kitais į knygyną užsukančiais vaikais ir įkvėpė N. Thornton taip pat pradėti rašyti. „Paskutinės galimybės“ viešbutis“ – pirmoji jos fantastinių detektyvų trilogijos apie Setą Sepį, skirtos vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams ir visiems paslaptingų istorijų gerbėjams, dalis.


  • Autorius: Nicki Thornton
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417269
  • Vertėjas: Miglė Šaltytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-08-16

Tikrai fantastiškas!

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinės galimybės viešbutis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paskutinės galimybės viešbutis", kurį parašė Nicki Thornton. Siūlome ne tik išsamų "Paskutinės galimybės viešbutis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nicki Thornton. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paskutinės galimybės viešbutis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paskutinės galimybės viešbutis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paskutinės galimybės viešbutis" perkama kartu