0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinioji proto revoliucija

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskutinioji proto revoliucija" aprašymas

Immanuelio Kanto (1724–1804) sukeltoji mąstymo revoliucija buvo nutaikyta į klasikinio filosofavimo pagrindus. Tačiau paaiškėjo, kad Kantas daro abejotiną bet kokią filosofijos sąsają su žmogaus tikrove. Pažadėtas, bet nesuręstas naujosios metafizikos rūmas šiandien atrodo tokia pat iliuzija kaip ir daugelio kitų revoliucijų pažadai.

Studiją apie Kanto praktinę filosofiją veda viena pagrindinė idėja ar klausimas: jo pirminės filosofinės idėjos pamatinis prieštaringumas. Šio klausimo pobūdį geriausiai atskleidžia idėjų raidos, jų kelių ir klystkelių tyrimas.


Standartiškai Kantas vaizduojamas, kaip filosofas, pagrindęs bei pateikęs metafizinę filosofijos sistemą, kurią apibrėžė savo "Grynojo proto kritikoje" bei planingai vykdė visą gyvenimą. Toks Kantas yra panašus į filosofinį konstruktorių, sumontavusį proto pamatus ir pastačiusį ilgai galintį stovėti minties namą. Tačiau čia nekeliamas klausimas apie dirvą, kurioje buvo padėtas šis pamatas.


Šioje knygoje "Paskutinioji proto revoliucija: Kanto praktinės filosofijos studija" Kantą mėginama perskaityti kitaip – ne kaip utopinio projekto autorių, bet kaip praktinį mąstytoją, apžavėtą savo paties idėjų perversmingumo. Išryškinti Kanto praktinės filosofijos praktiškumą – vienas patraukliausių iššūkių šiandieniam Karaliaučiaus filosofo interpretatoriui.  • Autorius: Nerija Putinaitė
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 375
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955445807

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinioji proto revoliucija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Nerija Putinaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paskutinioji proto revoliucija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paskutinioji proto revoliucija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paskutinioji proto revoliucija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paskutinioji proto revoliucija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nerija Putinaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paskutinioji proto revoliucija" perkama kartu