0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinis Čarlio Čaplino šokis

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 14,29 €*
Sutaupote: 9.80 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskutinis Čarlio Čaplino šokis" aprašymas

Romanas – žėrintis kino portretas: legendinio komiko Čarlio Čaplino ir nepakartojamo jo personažo Valkatos – nevėkšlos ir išsiblaškėlio, geraširdžio juokdario melancholišku žvilgsniu. Romanas – tai meilės laiškas nebyliojo kino epochai. Romanas – laiko vagis.


ČARLIS ČAPLINAS (įsižiebiant šviesoms, neaišku, rampos ar projektoriaus)

Diena be šypsenos - tai diena, nuėjusi veltui.Salėje – žiūrovų pakeltų akių gausa, kuriose – nuostaba


ŽIŪROVAS (panosėje tyliai skaito)

Vieną Kalėdų vakarą aštuoniasdešimtmetį Čapliną aplanko Senė, Mirtis. Garsusis aktorius ir režisierius visai neseniai susilaukė sūnaus ir norėtų juo pasidžiaugti dar bent keletą metų. Įsidrąsinęs Čaplinas pasiūlo Mirčiai sandėrį: jei buvęs komikas prajuokins rūsčiąją Senę, ši padovanosianti aktoriui dar vienus gyvenimo metus. Laukdamas Kalėdų jis sėdasi rašyti sūnui ilgą laišką, kuriame papasakoja apie mažai žinomą savo gyvenimo periodą nuo gimimo čigonų karavane Anglijoje, pirmo nesėkmingo debiuto Niujorko scenoje iki triumfuojančio pasirodymo kine.

Uždanga


Rašytojas pasirinko pasakoti turbūt patį sunkiausią ir patį įdomiausią aktoriaus gyvenimo laikotarpį, kai Čaplinas buvo priverstas imtis pačių įvairiausių darbų cirke ir vodevilyje, boksininko, spaustuvininko, balzamuotojo amatų, kad išgyventų, kad išbristų iš to skurdo, kuriame praleido visą savo vaikystę. Neįtikėtinos ir dažnai komiškos situacijos, kuriose atsiduria Čaplinas, klajojantis tarp Amerikos rytinės ir vakarinės pakrančių, galiausiai paskatina jį sukurti garsųjį personažą Valkatą (The Tramp).

Romane "Paskutinis Čarlio Čaplino šokis" atsispindi to meto Amerikos socialinė įtampa ? bedarbystė, fabrikų streikai, rasinės neapykantos tema, skleidžiasi tik užgimstančios kino pramonės užkulisiai.


Už akrobatus, suklydusius tuo metu, kai atliko pratimą.

Už žvėrių tramdytojus, kuriems žvėrys nepakluso.

Už balerinas rožės švelnumo lūpomis.

Už trumpakojus liliputus.

Už akiniuotus fokusininkus.

Už juodąsias meškas.

Už kuoktelėjusius it šampano buteliai klounus.

Už žvairakius peilių svaidytojus.

Už tuos, kurie mus išmokė amato.Fabio Stassi (Fabijo Stasi, g. 1962) – italų rašytojas, lietuvių skaitytojui pažįstamas iš festivalio „Europos literatūros dienos“ (2010 m.), dirba Romos Universiteto „La Sapienza“ bibliotekoje.


Iš italų kalbos vertė Toma Gudelytė

  • Autorius: Fabio Stassi
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415023592

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis Čarlio Čaplino šokis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie kiną, teatrą

Fabio Stassi parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paskutinis Čarlio Čaplino šokis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paskutinis Čarlio Čaplino šokis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paskutinis Čarlio Čaplino šokis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paskutinis Čarlio Čaplino šokis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Fabio Stassi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paskutinis Čarlio Čaplino šokis" perkama kartu