0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Paskutinis elfas

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 9,47 €
Kaina knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 3.22 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Paskutinis elfas


2021-04-30 9.47 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paskutinis elfas" aprašymas

Kai vanduo užlies žemę,
Saulė pradings,
Ateis sutemos ir šaltis.
Kai paskutinis drakonas ir paskutinis elfas
Užvers ratą,Susitiks praeitis ir ateitis,
Ir naujos vasaros saulė patekės danguje.

Žemėje karaliauja tamsa, šaltis, skurdas ir nuolatiniai lietūs. Žiauraus valdovo engiami žmonės netgi pamiršo, kaip skaityti...

Našlaitis elfas gyvena pasaulyje, kur tokie kaip jis nekenčiami ir persekiojami. Jis keliauja, tikėdamasis išsigelbėti. Elfas dar nežino, kad galbūt yra paskutinysis iš savo giminės. Ir kol kas nenutuokia, kad visai nėra bejėgis. Kad galbūt iš tiesų turi tiek stebuklingų galių, kad užtektų ir visą pasaulį išgelbėti.

"Paskutinis elfas" - tai knyga tiems, kurie visada svajojo sutikti drakoną. Ir tiems, kurie kartais jaučiasi šiek tiek vieniši. Žinantiems, kokia svarbi laisvė ir nebijantiems dėl jos kovoti. Vertinantiems vaizduotę ir humorą bei pastebintiems džiugius dalykus net tada, kai sunku ir liūdna. Ir, žinoma, visiems, kurie yra arba kada nors norėjo tapti dideli ir stiprūs.

Knyga "Paskutinis elfas" apdovanota Italijos H. K. Anderseno premija (2004) ir "Bancarellino“ premija (2005)?

„Silvana de Mari, regis, surenka visas maginės fantastikos klišes ir apverčia jas jei ne aukštyn kojom, tai bent uodegėlėmis į viršų. Ir ne bet kaip, o jaukiai, švelniai, skoningai. Ir su humoru?.“

Redaktorė Eglė
Iš italų kalbos vertė Laura Vilkaitė


  • Autorius: Silvana De Mari
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094412028

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis elfas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Paskutinis elfas, kurį parašė Silvana De Mari. Siūlome ne tik išsamų Paskutinis elfas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Silvana De Mari. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Paskutinis elfas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Paskutinis elfas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paskutinis elfas" perkama kartu