Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos

Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 13,80 € (94%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos" aprašymas

Kas daro mus stipresnius šiandieniniame nuolat kintančiame pasaulyje? Šis klausimas turi tapti visų politinių vizijų leitmotyvu. Pamirškime išankstines nuostatas ir nepagrįstas baimes, nes šis kelias niekur nenuves. Mūsų ambicijos išsaugoti ir stiprinti savo galią rytdienos pasaulyje – štai kas išties svarbu. Federacinė Europa yra vienintelė galimybė.

Guy Verhofstadt (Gi Verhofstatas) – teisininkas, politikas, buvęs Belgijos ministras pirmininkas, nuo 2009 m. – Europos Parlamento narys, Europos liberalų ir demokratų aljanso pirmininkas.
Europa išgyvena didžiausią krizę nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Ekonomikos krizė, išplitusi Viduržemio jūros pakrantėje, susilpninusi Graikiją, supriešinusi Šiaurės Europą ir Pietų Europą, teroristų išpuoliai Paryžiuje, Briuselyje ir Nicoje, neslopstanti Rusijos agresija Ukrainoje, pabėgėlių antplūdžiai... Europos Sąjungos negebėjimas susitvarkyti su šiomis problemomis paskatino Didžiąją Britaniją balsuoti už pasitraukimą – ir gali būti, kad jos pavyzdžiu paseks kitos šalys. Tai sustiprintų grėsmes ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Taigi Europa privalo išlikti kiekvieno iš mūsų labui. Vienintelis klausimas – kaip?

Knygoje „Paskutinis Europos šansas“ Guy Verhofstadtas pateikia esmiškai svarbų modelį šiandienos Europai suprasti. Atskleisdamas dabartinės sistemos absurdiškumą, autorius ne tik kritikuoja Europos Sąjungą, bet ir siūlo savo viziją, kaip būtų galima ją pakeisti. Anot G. Verhofstadto, geriausias sprendimas – Europos federacijos sukūrimas. Federacijos, kuri būtų pakankamai stipri, kad galėtų drauge su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis kurti geresnį ir saugesnį pasaulį.
„Paskutinis Europos šansas“ – vizionieriška knyga apie Europos ir pasaulio ateitį, apie norą išsaugoti tai, ką turime geriausia.

Iš olandų kalbos vertė Saulė Rygertaitė


  • Autorius: Guy Verhofstadt
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094663017

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Guy Verhofstadt pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Guy Verhofstadt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos" perkama kartu