Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paskutinis Hitlerio šauktinis. SS kareivio-vaiko išgyvenimai

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-05-06 Donatas

Tai kas domisi II pasaulinio karo tematika, tai ir ši knyga, be abejonės, patiks. Man patiko, tad rekomenduoju


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 11.315 SoldOut

Knygos „Paskutinis Hitlerio šauktinis. SS kareivio-vaiko išgyvenimai“ aprašymas

Dalis paskutinių nacių šauktinių baigiantis Antrajam pasauliniam karui buvo vaikai. Iš šešiolikmečio Günterio Luckso karas jau atėmė vaikystę, o po trumpų karinių mokymų ant rankos ištatuiruotas ženklas, reiškiantis priklausymą Waffen-SS, pavagia ir jo jaunystę. 1945 m. kovą jis išsiunčiamas į SS 12-osios tankų divizijos „Hitlerjugend“ Bohemijos kovos grupę ir netrukus kartu su tokiais pat žaliais bendraamžiais lyg patrankų mėsa išvežamas į frontą prie Vienos. Sužeistas Günteris patenka į sovietų nelaisvę. Taip prasideda jo odisėja po sovietinių Baltijos respublikų ir Rusijos lagerius – iš viso vienuolika įkalinimo vietų.

Dėl vaikiškos išvaizdos Vaikėzu vadinamam G. Lucksui pasiseka: jo gabumai kalboms, muzikalumas, sumanumas padeda ištverti žiaurią lagerių kasdienybę, sunkų darbą ir visur atrasti bičiulių, net tarp kalinių prižiūrėtojų rusų. Paskutinėje tremties stotelėje Tušine jis patiria pirmąją didžiąją meilę rusų merginai. Į Hamburgą grįžta tik 1950-ųjų pradžioje, praradęs bet kokį patriotinių žygių troškimą.


  • Autorius: Gunter Lucks, Harald Stutte
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268451
  • Vertėjas: Eglė Greverė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

2021-05-06

Tai kas domisi II pasaulinio karo tematika, tai ir ši knyga, be abejonės, patiks. Man patiko, tad rekomenduoju

2021-05-05

Įdomi knyga, iš kitokios perspektyvos. Dokumentika pateikta kitokiu kampu - kalba apie jaunus vaikinus, atsidūrusius kare. Kaip tai paveikia žmogaus psichiką, atsiliepia gyvenimui, gyvenimui, kurį turi kurtis, po visų karo žiaurumų...

Parašykite atsiliepimą apie „Paskutinis Hitlerio šauktinis. SS kareivio-vaiko išgyvenimai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Gunter Lucks, Harald Stutte pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Paskutinis Hitlerio šauktinis. SS kareivio-vaiko išgyvenimai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Paskutinis Hitlerio šauktinis. SS kareivio-vaiko išgyvenimai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Paskutinis Hitlerio šauktinis. SS kareivio-vaiko išgyvenimai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Paskutinis Hitlerio šauktinis. SS kareivio-vaiko išgyvenimai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gunter Lucks, Harald Stutte tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Paskutinis Hitlerio šauktinis. SS kareivio-vaiko išgyvenimai“ perkama kartu