Knygų išpardavimas: net 4900 knygų! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinis jos pažadas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-25 Ona

Lengvai skaitoma knyga. Paliko daug gerų minčių


2022-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskutinis jos pažadas" aprašymas

Bestselerių autorės Kathryn Hughes romanas „Paskutinis jos pažadas“ yra širdį verianti istorija apie viską įveikiančią meilės galią ir viltį. Jaukus pasakojimas privers jaudintis, verkti ir juoktis kartu su jo veikėjais.

Romano „Paskutinis jos pažadas“ pasakojamas apima dvi siužeto gijas ir nukelia skaitytojus iš 2018-tų metų į 1978-uosius.

Violeta – vieniša mama, kuri palieka keturiolikmetę dukrą ir leidžiasi į atostogas su savo vaikinu. Ji jau gailisi, kad išvyko be Taros, tačiau tiki, kad kelionė nuties kelią į geresnę ateitį. Deja, iš atostogų nė vienas jų negrįžta, o Tara, kuri niekada nesusitaikė su mamos dingimu, siunčiama gyventi su močiute. Šiandien ji bando atrasti ramybę po ilgametės savo santuokos griūties, įvykusios po to, kai vyras išėjo kurti naujos šeimos su savo sekretore.

Violeta sulaukia netikėto laiško, kuris suteikia tam tikrų įžvalgų, kas nutiko jos motinai ir kur ji pradingo, tačiau ta žinutė yra daugiau nei trisdešimties metų senumo. Siekis suprasti, kas nutiko prieš tiek laiko yra viso romano pagrindas. Tam, kad atskleistų tiesą, Violeta turės keliauti į Ispaniją ir sekti savo mamos pėdsakais.

Romane „Paskutinis jos pažadas“ skaitytojų laukia naujos pradžios, senos paslaptys ir ne vienas netikėtumas – tobulas derinys jaukiam vakarui ir romantikos išsiilgusiai sielai.

Kathryn Hughes – britų rašytoja, itin populiarių romanų autorė. Pasakodama apie save ji sako, kad nors kurti istorijas mėgo visada, tačiau rašytoja tapti nesvajojo. Visgi, 2007-tais metais kilo mintis sukurti knygą apie neišsiųsto laiško paslaptį. Užtrukusi šešis metus ji baigė romaną „Laiškas“ ir išsiuntė jį keliems leidėjams, bet sulaukė tik tuzino atmetimo atsakymų.

Galiausiai rašytoja knygą publikavo savarankiškai ir paskelbė „Amazon“ platformoje. Deja, čia ji paskendo tarp milijonų konkurenčių. Kathryn Hughes pradėjo kūrinį platinti nemokamai, per kelias dienas jį parsisiuntė tūkstančiai žmonių, „Laiškas“ ėmė kopti į topus, o leidėjai atkreipė dėmesį į rašytoją ir kita jos knyga jau buvo parduota daugiau nei milijono tiražu.

Iš anglų kalbos vertė Renata Vereikienė.

Ieškote jaukios istorijos? Kaip supratote iš trumpo aprašymo, „Paskutinis jos pažadas“ yra kaip tik tokia, tad kviečiame knygą įsigyti internetu. Turime ir kito žanro leidinių, tik rinkitės! Kainos draugiškos, knygyne vyksta išpardavimai ir akcijos, o jų metu pirkti online dar pigiau. Rekomenduojame perskaityti pasirinktos knygos aprašymą, autoriaus kūrybos santrauką, pavartyti ištrauką, paieškoti atsiliepimų bei apžvalgų, įvertinti puslapių skaičių ir savo lentynas papildyti geriausiais skaitiniais!


  • Autorius: Kathryn Hughes
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139416

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-25

Lengvai skaitoma knyga. Paliko daug gerų minčių

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis jos pažadas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paskutinis jos pažadas", Kathryn Hughes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kathryn Hughes su knyga "Paskutinis jos pažadas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paskutinis jos pažadas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kathryn Hughes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paskutinis jos pažadas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paskutinis jos pažadas" perkama kartu