0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinis ledynmetis Rytinės Baltijos regione

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 11.6 SoldOut

Knygos "Paskutinis ledynmetis Rytinės Baltijos regione" aprašymas

Monografijoje aptariamos kvartero tyrimų metodologijos problemos, apžvelgiama ir nagrinėjama rytinės Baltijos regioną dengusio paskutiniojo ledynmečio skandinaviškojo kontinentinio ledyno dinamika, litomorfogenezė, teritorijos deglaciacija. Šių klausimų visuma pateikiama kaip vieninga sistema, kuri įvardijama kaip glaciodinamikos ir deglaciacijos paradigma. Darbe aptariamos šios paradigmos stipriosios ir silpnosios pusės. Remiantis naujausiais geomorfologijos, sedimentologijos, glaciologijos, geochronologijos, archeologijos ir kt. mokslo sričių tyrimų rezultatais, aptariamos kai kurių geologinių struktūrų bei ledyninio reljefo formų susidarymo hipotezės ir siūloma šiek tiek kitaip pažvelgti į teritorijos deglaciaciją. Be to, nagrinėjamos naujos glaciodinamikos ir deglaciacijos paradigmos formavimosi prielaidos.Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis ledynmetis Rytinės Baltijos regione"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Paskutinis ledynmetis Rytinės Baltijos regione", kurią skaitytojams dovanoja Albertas Bitinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albertas Bitinas su knyga "Paskutinis ledynmetis Rytinės Baltijos regione" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paskutinis ledynmetis Rytinės Baltijos regione" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albertas Bitinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paskutinis ledynmetis Rytinės Baltijos regione" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paskutinis ledynmetis Rytinės Baltijos regione" perkama kartu