⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinis mylimojo laiškas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 9.99 SoldOut

Knygos "Paskutinis mylimojo laiškas" aprašymas

Ligoninėje atgavusi sąmonę Dženiferė Stirling nieko neprisimena - nei tragiškos automobilio avarijos, per kurią ji ir susižalojo, nei savo vyro; moteris net nesusivokia, kas esanti. Dženiferė jaučiasi gyvenanti svetimą gyvenimą, kol netikėtai randa aistringą laišką, pasirašytą labai paprastai - B.; laiške prašoma palikti savo vyrą.
Po kurio laiko tą patį paslaptingą laišką žurnalistė Elė aptinka redakcijos archyvuose. Ji pameta galvą dėl perskaitytos istorijos ir viliasi, kad laiškas padės išgelbėti žlungančią karjerą. Kaip baigėsi anų įsimylėjėlių meilės istorija? Gal ir jos sudėtingi meilės reikalai susiklostys sėkmingai ir pavyks susigrąžinti savo gyvenimą?

„Paskutinis mylimojo laiškas“ viltingai romantiškas - realistiškai sudėtingi personažai, emociškai turtingas siužetas."
Chicago Tribune

"Išties labai sudėtinga sukurti ne tik įtikinančią, bet ir tikrą meilės istoriją, bet Jojo Moyes, parašiusi „Paskutinį mylimojo laišką“, šitai padarė du kartus. Mane prikaustė prie knygos abi šio nepaprasto romano įsimylėjėlių poros; J. Moyes — neapsakomai talentinga pasakotoja, likau be galo sužavėta."
Paula McLain, New York Times bestselerio The Paris Wife autorė

"Apdovanojimo verta istorija apie meilę, nutrūkusius santykius ir ilgai lauktą atlygį slepia gryniausios romantikos aukso gyslą... Tai įtampos kupinas pasakojimas apie širdperšas. Meistriška."
Kirkus Reviews

"Elegiška... degte deganti emocijomis... Neįtikėtinai įtraukianti J. Moyes istorija stipriai rezonuoja šiandienos skubančiame ir jau ne tokiame maloniame pasaulyje."
Publishers Weekly

"Šioje išmoningai, meistriškai sukurtoje dviguboje meilės istorijoje labiausiai stulbina Jojo Moyes sugebėjimas neįtikėtinai lengvai ir mikliai pakerėti skaitytoją... Tarsi popietę praleistum žiūrėdamas mėgstamą filmą, nušvitusį visiškai naujai."
Barnes & Noble Review

"Nardydama tarp dviejų periodų J. Moyes išmoningai supriešina senamadiškos ir absoliučiai modernios romantikos sampratas."
Booklist

"Šiuolaikinė ir kartu jokiam amžiui nepavaldi istorija apie žmogaus širdį ir jos atkaklų siekį saugoti meilę, kuri niekada nemirs, kurios niekas nepakeis. Gražiai parašytas... Jojo Moyes romanas — tarsi puikaus vyno taurė ir vaišės prie židinio žiemos vakarą."
Leila Meacham, New York Times bestselerio Roses autorė

"Jaudinanti, sukrečianti, intriguojanti knyga; puiki atmosfera, meistriškai supintas siužetas, įtikinami charakteriai."
Penny Vincenzi, The Best of Times autorė

"Pakerinti dviguba meilės istorija... įtraukiantis pasakojimas apie prarastus santykius. Romanas „Paskutinis mylimojo laiškas“ ir pats tarsi meilės laiškas greitai visai pradingsiančiam ranka rašytam prisipažinimui."
BookPag

Iš anglų kalbos vertė Paulė Budraitė


  • Autorius: Jojo Moyes
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955134220

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis mylimojo laiškas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paskutinis mylimojo laiškas", Jojo Moyes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jojo Moyes su knyga "Paskutinis mylimojo laiškas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paskutinis mylimojo laiškas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jojo Moyes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paskutinis mylimojo laiškas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paskutinis mylimojo laiškas" perkama kartu