0

Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 1.60 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-27

Informacija

Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786098142594

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis " aprašymas

Tikros paskutinio pasaulyje baltojo raganosio istorijos įkvėpta, ši paveikslėlių knyga "Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis" pasakoja apie vienatvę ir draugystę, apie praradimą ir suradimą, apie liūdesį ir džiaugsmą, apie nusivylimą ir viltį.

Vieną dieną aerodrome atsiranda narvas, kuriame – baltas raganosis. Aplink slampinėjantis rainas katinas susidomi svečiu ir bando išsiaiškinti ką gi jis čia veikia. Kadangi raganosis ir pats to nežino, atsakymo ieškoti jiedu patraukia kartu.

Paprasto atsakymo ieškojimas iškelia sudėtingus klausimus: Kur pradingo baltieji raganosiai? Kodėl? Ką galime pakeisti? Ar galime?

2020-08-27

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis , kurį parašė Giedrė Rakauskienė. Siūlome ne tik išsamų Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Giedrė Rakauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis " perkama kartu