⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinis užpuolimas

Kaina: 1,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 1.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskutinis užpuolimas" aprašymas

Plėšikai nusprendžia pradėti dorai gyventi, bet nežino kaip. Jie užpuola autobusą ir priverčia visus keleivius surašyti savo gerus darbus.Tai perskaitę plėšikai bandys būti pavyzdingi.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis užpuolimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paskutinis užpuolimas", kurį pristato Jeronimas Laucius. Siūlome ne tik išsamų "Paskutinis užpuolimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jeronimas Laucius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paskutinis užpuolimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paskutinis užpuolimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paskutinis užpuolimas" perkama kartu