0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinis žodis

Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 3.10 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskutinis žodis" aprašymas

Knygos „Žodžių sąrašas“ tęsinys.

Knygos „Paskutinis žodis“ autorės Patricia’os Forde kūriniai airių kalba jaunimui įtraukti į skaitomiausių knygų sąrašus Airijoje, o „Žodžių sąrašas“ – pirmoji knyga apie Arką ir žodininkę Letą – pelnė „White Raven Award 2015“, „Children’s Books Ireland Award 2016“ ir „Notable Children’s Books List 2018“ apdovanojimus.

Knygoje „Paskutinis žodis“ sužinome, kad Arką valdo nauja valdovė, dar piktesnė už buvusį diktatorių Joną Noją. Pagrindinė istorijos veikėja Leta, pabėgusi iš Arkos, gyvena miške su vadinamaisiais šventvagiais ir vadovauja slaptai mokyklai, kur vaikai mokomi kalbos.

Susirėmus Arkos tvarkdariams ir šventvagiams, Letai pasiseka pabėgti. Mergina keliauja ieškodama naujų sąjungininkų, kurie būtų pasiruošę lemiamai kovai.

Knygoje aktualizuojamas įprastas, kasdienis dalykas – kalba, parodoma jos galia ir svarba. Knyga patraukia paauglius skaitytojus pagauliu rašymo stiliumi, turtinga kalba, žodžių žaismu, įtraukiančiu siužetu.


  • Autorius: Patricia Forde
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22
  • ISBN ar kodas: 9786094731846

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis žodis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paskutinis žodis", kurį pristato Patricia Forde. Siūlome ne tik išsamų "Paskutinis žodis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Patricia Forde. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paskutinis žodis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paskutinis žodis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paskutinis žodis" perkama kartu