0

Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Formatas: 16x23
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9955-564-60-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika" aprašymas
Autorius dėkoja recenzentui Šiaulių universiteto dr. A. Lankauskui ir prof. dr.A.Šurkui bei mokytojams V.Simulik, D.Trakšeliui.
Knyga ištaisys kai kurias mokyklinės fizikos vadovėlyje padarytas klaidas. Pasitelkusi naujus prietaisus bei glaustas teorijas įrodys, kad tranzistoriai, fotorezistoriai, diodai, saulės baterijos yra tokios pat sudėties, veikia tuo pačiu principu. Su naujais prietaisais įrodys, kad šviesa lūžta ne tik per lęšius ar prizmes, bet ir per paprastą lango stiklą bei kitus skaidrius kūnus. Čia pateikta nauja šviesos lūžimo dėsnio formulė, kurioje šviesos lūžimas priklauso nuo skaidraus kūno storio.
Šis leidinys bus ir radiotechnikos pradžiamokslis, kurį išstudijavus bus galima suprasti ir kitas radiotechnikos knygas. Knygoje pateikta nauja radijo detalių tvirtinimo technologija, kuriai nereikia lituoklio. Aprašyta nemažai prietaisų, kuriuos pasigaminus galima demonstruoti per fizikos viktorinas ar pamokas.
Tie, kurie svajoja ką nors sukurti, išrasti, bus suintriguoti šioje knygoje papasakotų prietaisų kūrimo nuotykių, būdų, naujovių. Patobulinimai turėtų atnešti skaitytojui ir mums visiems daug džiaugsmo. Knyga atstos dešimtis kompiuterių, nes pastarieji tokių problemų nepajėgūs išspręsti.

Parašykite atsiliepimą apie "Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika, kurią skaitytojams dovanoja A. Žadeikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. Žadeikis su knyga Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Žadeikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika" perkama kartu