0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paslapčių labirintai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 9.79 SoldOut

Knygos "Paslapčių labirintai" aprašymas

Kvapą gniaužianti istorija apie legendinį riterį Hugą Nepalenkiamąjį ir užsispyrusią damą, kurios bebaimės paslaptingojo kristalo paieškos įsuka juodu į klastos... ir aistros sūkurį.

Kai riteris Hugas Nepalenkiamasis it viesulas įsiveržia į Lingvudo pilį, išsigąsta visi... tik ne ledi Alisa. Aštrialiežuvė tiesmuka gražuolė įsitikinusi, kad jis nekelia pavojaus ir yra atsakas į jos maldas. Alisa žino: jis atkeliavo dėl paslaptingo akmens ir supyks išgirdęs, jog jo čia nebėra.
Tačiau rūsčios išvaizdos paniurėliui mergina turi pasiūlymą: už jos ir brolio išlaisvinimą iš dėdės gniaužtų ji, pasitelkusi savo moterišką sumanumą, padės jam atgauti taip branginamą akmenį.
Hugas priima pasiūlymą, bet iškelia sąlygą: Alisa turi su juo susižadėti. Taip ledi Alisa atsiduria akmeninėje Hugo Nepalenkiamojo pilyje ir įsitraukia į kovą, kuri grasina juos abu sunaikinti... tačiau ir suteikia vienintelę progą patirti meilę.

Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė


  • Autorius: Amanda Quick
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090301272

Parašykite atsiliepimą apie "Paslapčių labirintai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istoriniai meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Paslapčių labirintai", kurią skaitytojams dovanoja Amanda Quick. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Amanda Quick su knyga "Paslapčių labirintai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paslapčių labirintai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Amanda Quick. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paslapčių labirintai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paslapčių labirintai" perkama kartu