0

Pirkėjų atsiliepimai

Paslapčių saugotoja

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-02-21 Živilė

Perskaičiau tris Kate Morton romanus - "Rivertono dvaro paslaptis", "Namas prie ežero" ir šį. Turiu pasakyti, kad "Paslapčių saugotoja" patiko labiausiai. Labai įdomiai aprašomi įvykiai, įtraukiantys, skaitosi lengvai. Labai netikėta pabaiga, kuri sukrėtė... Tikrai rekomenduoju - knyga, kurią verta perskaityti!


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 11.49 SoldOut

Knygos "Paslapčių saugotoja" aprašymas

Paslaptingas, kupinas meilės ir kaltės Kate Morton romanas „Paslapčių saugotoja“ pasakoja apie slapčiausias šeimos nuodėmes ir metų metus besitęsiančias pastangas viską pamiršti ir pateisinti.

Vieną vasarą Anglijos kaime per vakarėlį šeimos ūkyje šešiolikmetė Lorelė pasprunka į vaikystės namelį medyje, kuriame mėgaujasi puikiu oru ir svajoja apie savo ateitį. Ji mato nepažįstamąjį, ilgu keliu einantį link fermos, ir stebi, kaip mama su juo kalbasi. Netikėtai Lorelė tampa šokiruojančio nusikaltimo liudininke. Nusikaltimo, kuris grasina sužlugdyti viską, kuo ji tikėjo ir ką žinojo apie savo šeimą, ypač apie savo nuostabią, mylinčią, beveik tobulą mamą.

Po tos vasaros praėjo penkiasdešimt metų. Lorelė yra sėkminga ir mylima aktorė, gyvena Londone. Šeima vėl susirenka ūkyje švęsti Lorelės mamos Dorotės devyniasdešimtojo gimtadienio. Suprasdama, kad tai gali būti jos paskutinė galimybė, Lorelė ima ieškoti atsakymų į klausimus, kurie ją persekiojo visą gyvenimą, klausimus, kurių atsakymai slypi mamos praeityje.

Dorotės istorija nukels į Angliją prieš Antrąjį pasaulinį karą, į septintąjį dešimtmetį. Tai istorija apie tris nepažįstamuosius iš labai skirtingų pasaulių – Dorotę, Vivjeną ir Džimį – kurie netikėtai susitiko karo metais Londone ir kurių gyvenimai susipynė visiems laikams.

Romanas „Paslapčių saugotoja“ tyrinėja troškimus, svajones ir nelauktas pasekmes, kurias tie troškimai ir svajonbės kartais sukelia. Tai nepamirštama istorija apie mylimuosius ir draugus, apgavystę ir aistrą.

„Nuostabiai parašytame, dėmesį prikaustančiame romane Kate Morton subtiliai tyrinėja šeimos paslaptis ir išdavystes.“
People

„K. Morton meistriškai valdo pasakojimo tėkmę ir įtampą. Skaitytojai tikrai nesitikės tokio posūkio šios istorijos pabaigoje.“
Publisher's Weekly

„Jaudinantis pasakojimas apie karo laikų paslaptis ir šeimos ištikimybę. Istorija skleidžia apgaulingą švelnumą, tačiau ji slepia ir tikrą geluonį.“
Marie Claire

Kate Morton – australų kilmės rašytoja, parašiusi penkis bestseleriais tapusius romanus. Studijavo dramos meną ir anglų literatūrą, su šeima gyvena Londone ir Australijoje.

Jos debiutinis romanas „Rivertono dvaro paslaptis“ tapo vienu sėkmingiausių debiutų Didžiosios Britanijos istorijoje. Autorės knygos verčiamos į 34 kalbas ir parduodamos 40 šalių. Lietuviškai taip pat išleistos K. Morton knygos „Užmirštas sodas“, „Tolimos valandos“.

Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė


  • Autorius: Kate Morton
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090304648

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-21

Perskaičiau tris Kate Morton romanus - "Rivertono dvaro paslaptis", "Namas prie ežero" ir šį. Turiu pasakyti, kad "Paslapčių saugotoja" patiko labiausiai. Labai įdomiai aprašomi įvykiai, įtraukiantys, skaitosi lengvai. Labai netikėta pabaiga, kuri sukrėtė... Tikrai rekomenduoju - knyga, kurią verta perskaityti!

Parašykite atsiliepimą apie "Paslapčių saugotoja"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paslapčių saugotoja", Kate Morton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kate Morton su knyga "Paslapčių saugotoja" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paslapčių saugotoja" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kate Morton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paslapčių saugotoja" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paslapčių saugotoja" perkama kartu