0

Paslapčių saugotoja

Internetu: 11,49 €
Knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.00 € (15%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Paslapčių saugotoja

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9786090304648

11.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Paslaptingas, kupinas meilės ir kaltės Kate Morton romanas „Paslapčių saugotoja“ pasakoja apie slapčiausias šeimos nuodėmes ir metų metus besitęsiančias pastangas viską pamiršti ir pateisinti.

Vieną vasarą Anglijos kaime per vakarėlį šeimos ūkyje šešiolikmetė Lorelė pasprunka į vaikystės namelį medyje, kuriame mėgaujasi puikiu oru ir svajoja apie savo ateitį. Ji mato nepažįstamąjį, ilgu keliu einantį link fermos, ir stebi, kaip mama su juo kalbasi. Netikėtai Lorelė tampa šokiruojančio nusikaltimo liudininke. Nusikaltimo, kuris grasina sužlugdyti viską, kuo ji tikėjo ir ką žinojo apie savo šeimą, ypač apie savo nuostabią, mylinčią, beveik tobulą mamą.

Po tos vasaros praėjo penkiasdešimt metų. Lorelė yra sėkminga ir mylima aktorė, gyvena Londone. Šeima vėl susirenka ūkyje švęsti Lorelės mamos Dorotės devyniasdešimtojo gimtadienio. Suprasdama, kad tai gali būti jos paskutinė galimybė, Lorelė ima ieškoti atsakymų į klausimus, kurie ją persekiojo visą gyvenimą, klausimus, kurių atsakymai slypi mamos praeityje.

Dorotės istorija nukels į Angliją prieš Antrąjį pasaulinį karą, į septintąjį dešimtmetį. Tai istorija apie tris nepažįstamuosius iš labai skirtingų pasaulių – Dorotę, Vivjeną ir Džimį – kurie netikėtai susitiko karo metais Londone ir kurių gyvenimai susipynė visiems laikams.

Romanas „Paslapčių saugotoja“ tyrinėja troškimus, svajones ir nelauktas pasekmes, kurias tie troškimai ir svajonbės kartais sukelia. Tai nepamirštama istorija apie mylimuosius ir draugus, apgavystę ir aistrą.

„Nuostabiai parašytame, dėmesį prikaustančiame romane Kate Morton subtiliai tyrinėja šeimos paslaptis ir išdavystes.“
People

„K. Morton meistriškai valdo pasakojimo tėkmę ir įtampą. Skaitytojai tikrai nesitikės tokio posūkio šios istorijos pabaigoje.“
Publisher's Weekly

„Jaudinantis pasakojimas apie karo laikų paslaptis ir šeimos ištikimybę. Istorija skleidžia apgaulingą švelnumą, tačiau ji slepia ir tikrą geluonį.“
Marie Claire

Kate Morton – australų kilmės rašytoja, parašiusi penkis bestseleriais tapusius romanus. Studijavo dramos meną ir anglų literatūrą, su šeima gyvena Londone ir Australijoje.

Jos debiutinis romanas „Rivertono dvaro paslaptis“ tapo vienu sėkmingiausių debiutų Didžiosios Britanijos istorijoje. Autorės knygos verčiamos į 34 kalbas ir parduodamos 40 šalių. Lietuviškai taip pat išleistos K. Morton knygos „Užmirštas sodas“, „Tolimos valandos“.

Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu