BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų" aprašymas

Vienos žinomiausių ir mėgstamiausių Lietuvos poečių Violetos Palčinskaitės knyga „Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų“ – antroji jos memuarų dalis. Pirmoji „Atminties babilonai arba aš vejuosi vasarą“ sulaukė didžiulio skaitytojų susidomėjimo, nes autorės gyvenimas – tikras įspūdingų susitikimų ir nutikimų rezginys.

Knygoje „Paslapties babilonai arba Aš tau siunčiu labų dienų“ autorė atskleidžia įdomiausias ir netikėčiausias savo gyvenimo patirtis. Ji vedasi skaitytoją į susitikimus su rašytojais, menininkais, aktoriais, režisieriais – Juozu Miltinius, Donatu Banioniu, Pauliumi Širviu, taip pat su užsienio literatūros grandais, kuriuos jai teko pažinti. Autorė taikliai išnaudoja savo poetinį talentą – jos pasakojimus papildo eilėraščiai. Skaitant knygą ima skleistis amžino, nesenstančio poetinio žodžio paslaptis.

"Antrąją „Babilonų“ knygą pavadinau „Paslapties babilonai“. Nes visas mūsų gyvenimas yra paslaptis: gimimas, mirtis ir kiekviena diena. Juk atsibudę rytą dar nežinome, kuo ta diena baigsis."
Violeta Palčinskaitė

Nepaisant to, kad V. Palčinskaitė kadaise buvo sau pažadėjusi nerašyti jokių atsiminimų knygų, šis jos darbas itin reikšmingas. Tai ne tik puikus literatūros kūrinys, bet ir tam tikras istorinis laikmečio liudijimas. Kas galėtų daugiau papasakoti apie meną ir menininkus, jei ne tas, kuris pats nuolat tarp jų buvo. V. Palčinskaitė apie savo gyvenimą ir aplinką pasakoja su humoru ir smagia saviironija, čia neišvengiamai atskleidžiamos ne tik menininkų meilės paslaptys, bet ir kitos jų nekasdieniško gyvenimo peripetijos.

Violeta Palčinskaitė (g. 1943 m.) – lietuvių rašytoja, poetė, dramaturgė, vertėja. Geriausiai pažįstama kaip vaikų rašytoja ir poetė. Autorė yra išleidusi 30 knygų, o pirmoji jos atsiminimų knyga „Atminties babilonai, arba Aš vejuos vasarą“ pasirodė 2015 metais. Jos populiarumas paskatino autorę tęsti šį darbą ir dar daugiau papasakoti apie savo gyvenimą ir įspūdingus patyrimus.
Rašytoja gimė ir augo Kaune. Karo metais jos šeima slėpė ir globojo penkis žydų šeimos narius. Baigusi mokyklą, V. Palčinskaitė studijavo Vilniaus universiteto Istorijos-filologijos fakultete. Jos pirmieji eilėraščiai buvo išspausdinti dar besimokant mokykloje, o pirmasis eilėraščių rinkinys „Žemė kėlė žolę“ buvo išleistas studijuojant pirmame kurse.
V. Palčinskaitė yra parašiusi scenarijus keliems kino filmams („Andrius“, „Traukinys į Bulzibarą“, „Geležinė princesė“, į lietuvių kalbą išvertė garsių pasaulio rašytojų (Roald Dahl, Lemony Snicket, Kate Di Camillo, Jacqueline Wilson) kūrinius. Už savo kūrybą yra pelniusi daugybę reikšmingų literatūrinių apdovanojimų.


  • Autorius: Violeta Palčinskaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 243
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663741

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų", Violeta Palčinskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Violeta Palčinskaitė su knyga "Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Violeta Palčinskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų" perkama kartu