Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Paslaptingas aerodromas. Penketukas patenka į bėdą. Penketukas Finistono ūkyje (aštunta knyga)

Kaina: 11,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paslaptingas aerodromas. Penketukas patenka į bėdą. Penketukas Finistono ūkyje (aštunta knyga)" aprašymas

Šaunusis penketukas vėl išvyksta atostogauti, bet, užuot linksmai leidę laiką, vaikai įsivelia į nepaprastus nuotykius: žūtbūt turi įminti naktinio skrydžio paslaptį, pasekti, ko į kalnus išsiruošė niūrusis Morganas, ir išsiaiškinti, kokią paslaptį saugo senoji Finistono sodyba.

Aštuntoje viso pasaulio vaikų pamėgtos serijos knygoje pasakojamos net trys naujos istorijos apie kvapą gniaužiančius Šauniojo penketuko nuotykius.

Vertė Miglė SaboliūtėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paslaptingas aerodromas. Penketukas patenka į bėdą. Penketukas Finistono ūkyje (aštunta knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paslaptingas aerodromas. Penketukas patenka į bėdą. Penketukas Finistono ūkyje (aštunta knyga)", kurį pristato Enid Blyton. Siūlome ne tik išsamų "Paslaptingas aerodromas. Penketukas patenka į bėdą. Penketukas Finistono ūkyje (aštunta knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Enid Blyton. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paslaptingas aerodromas. Penketukas patenka į bėdą. Penketukas Finistono ūkyje (aštunta knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paslaptingas aerodromas. Penketukas patenka į bėdą. Penketukas Finistono ūkyje (aštunta knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paslaptingas aerodromas. Penketukas patenka į bėdą. Penketukas Finistono ūkyje (aštunta knyga)" perkama kartu