0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paslaptingas drakonas

Kaina internetu: 9,79 €
Kaina knygyne: 12,19 €*
Sutaupote: 2.40 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Paslaptingas drakonas


2021-08-31 9.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paslaptingas drakonas " aprašymas

– Niekam nesakyk! – pareikalavo Marija.
Dilanas nesiklausė. Jis negalėjo atplėšti akių nuo smulkios kampe susigūžusios būtybės.
– Čia... drakonas.

Fantastinės būtybės (o jei tiksliau – drakonai), moksliniai tyrimai ir, žinoma, nuotykiai – visa tai tikrai sudomins vidutinio mokyklinio amžiaus (9–12 m.) skaitytojus.

Marija – tikra mokslininkė. Nesvarbu, kad jai dar tik dvylika. Na, rugsėjį sueis dvylika. Amžius – tik smulkmena, kur kas svarbiau tai, ką gali nuveikti ir sužinoti! Marijai labiausiai patinka fosilijos. Kur kas labiau nei žmonės ar gyvūnai.

Kas galėjo pagalvoti, kad vienas archeologinis radinys pasirodys esąs... pats tikriausias drakonas?

Linksmas ir įtraukiantis 8-11 metų vaikams skirtas britų rašytojo Edo Clarke'o pasakojimas „Paslaptingas drakonas“ ugdo empatiją, savivoką, atsakomybės jausmą, skatina domėtis ir tyrinėti bei patikėti, jog viskas yra įmanoma, net jei tektų prižiūrėti tikrai ypatingą radinį – dar visai mažytį drakoniuką.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Tamulevičiūtė


  • Autorius: Ed Clarke
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416415

Parašykite atsiliepimą apie "Paslaptingas drakonas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Paslaptingas drakonas , kurį parašė Ed Clarke. Siūlome ne tik išsamų Paslaptingas drakonas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ed Clarke. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Paslaptingas drakonas . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Paslaptingas drakonas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paslaptingas drakonas " perkama kartu