0

Paslaptingas kačiukas

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Paslaptingas kačiukas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786090141045

2020-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paslaptingas kačiukas" aprašymas

Elzė ir Sara apsidžiaugė, kad šeimai persikrausčius į kitą namą jos turės po kambarį. Bet naktį Elzė išgirdo keistą ir baugų krebždesį. Tėtis paaiškino, kad namas senas, ten nuolatos kas nors girgžda ir krebžda, bet Elzės tai nenuramino. Pasirodo, palėpėje gyveno mažutis juodas kačiukas! Atrodė vienišas, sušalęs ir alkanas. Elzė panoro žūtbūt surasti jam namus, geriausia būtų jį pasilikti, bet tėtis manė, jog reikia ieškoti tikrųjų jo šeimininkų. Ar mergaitės sugalvos, kaip pasilaikyti paslaptingą palėpės gyventoją?

Iš anglų kalbos vertė Vaiva Būgaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Paslaptingas kačiukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Paslaptingas kačiukas, kurį parašė Holly Webb. Siūlome ne tik išsamų Paslaptingas kačiukas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Holly Webb. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Paslaptingas kačiukas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Paslaptingas kačiukas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Paslaptingas kačiukas" perkama kartu