Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Paslaptingas sodas

5.0
(10 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 14,89 €
Kaina knygyne: 19,89 €*
Sutaupote: 5,00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-20 Grytė

Labai grażiai nupieštos iliustracijos. Vien jau del to verta turėti vaikų bibliotekoje.


2022-05-31 14.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paslaptingas sodas" aprašymas

Jei visada galvosi tik bjaurias ir liūdnas mintis, tai galvoje nebus vietos gražioms ir malonioms.


Merė Lenoks yra kaip tik toks vaikas, kuris galvoja bjaurias mintis. Todėl ji nieko nemėgsta ir pati nėra labai mylima.Likus našlaite, mergaitei tenka apsigyventi sename Anglijos dvare, kur ji leidžiasi klajoti koridoriais su gausybe užrakintų kambarių ir painiais sodų takeliais. Ypač ją masina vienas – dešimt metų užrakintas sodas.Merė sutinka ir daugiau panašių į save. Niurgzlys sodininkas kartais net nusisuka ją pamatęs. O dvaro šeimininko sūnų Koliną, neišlendantį iš tamsaus kambario, apima isterija, vos tik kuris tarnas neįvykdo jo norų. Bet štai raundonskruostis Dikenas – visai kitoks. Jį, lyg miško elfą, prisileidžia net paukščiai ir žvėreliai. Atbundanti gamta daro stebuklus ne tik už lango, bet ir širdyje. Kai viskas kruta ir dūzgia, krebžda ir čiulba, suka lizdus ir skleidžia kvapus, sunku voliotis lovoje ir būti piktam.?


Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė

Iliustravo Robert Ingpen


  • Autorius: Frances Hodgson Burnett
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414657

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-20

Labai grażiai nupieštos iliustracijos. Vien jau del to verta turėti vaikų bibliotekoje.

2021-05-20

Keistas nutikimas, pradejau skaityt dukrai prieš miegelį. Besiklausydama ji užmigo, ko niekada dar nėra buvę. Net sutrikau, pamatavau temperatūrą ar neserga . Bet tiesiog ėmė ir užmigo. Kažkas neįtikėtino !

2021-05-17

Pokalbiams apie knygą rekomenduočiau rasti laiko. Nes stilius gal šiek tiek sunkokas, todėl pasikalbėti su vaiku apie nagrinėjamas temas , būtų naudinga

2021-05-12

Širdžiai mielą istoriją apie meilę, praradimus ir draugystę. Tiesiog nuostabi knyga!

2021-05-07

Labai jautri ir graži knyga. Ją gali skaityti tiek vaikas, tiek suaugęs, laikui nepavaldžios vertybės, meilė žmogui ir aplinkai, kuri tave supa - štai kas svarbiausia.

2021-05-07

Graži istorija apie draugystę, apie žmogaus tarpusavio ryšį su gamta.

2021-04-27

Kerinti knyga. Šviesi, jauki, įkvepianti. Apie gerumą, kuris slypi kiekviename mūsų, tik reikia atrasti tinkamą kelią jam atsikleisti.

2021-04-22

Nuostabiai vaizdinga, jautri istorija. Labai smagu stebėti piktos ir nelaimingos mergaitės virsmą į gerą ir mielą mažą žmogų.

2021-04-16

Įkvepianti istorija apie tai, jog net pikčiausiais vaikas gali keistis į gerą, svarbiausia tik atrasti tinkamą kelią.

2020-11-06

Labai gera knyga! Siūlau jums ją paskaityti:D

Parašykite atsiliepimą apie "Paslaptingas sodas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paslaptingas sodas", kurį pristato Frances Hodgson Burnett. Siūlome ne tik išsamų "Paslaptingas sodas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Frances Hodgson Burnett. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paslaptingas sodas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paslaptingas sodas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paslaptingas sodas" perkama kartu