⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paslaptingas sodas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 4.99 SoldOut

Knygos "Paslaptingas sodas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Paslaptingas sodas“ – vaikų klasika, kurią privalo perskaityti kiekvienas. Rašytoja Frances Hodgson Burnett sukūrė nepakartojamą istoriją apie dešimtmetę Merę, kuri auga dėdės dvare ir sielos žaizdas gydo atgaivindama apleistą sodą. Šis leidimas yra parengtas pagal žymųjį Frances Hodgson Burnett kūrinį ir iliustruotas talentingos italų menininkės Mariachiara Di Giorgio piešiniais, kurie užburia ir atgaivina paslaptingojo sodo vaizdus.

„Paslaptingas sodas“ – romanas vaikams, kuris išverstas į daugybę pasaulio kalbų, taip pat ne kartą ekranizuotas. Jūsų rankose – nepaprasto grožio kūrinys, sukurtas remiantis Frances Hodgson Burnett istorija.

Merė Lenks – mergaitė, parsiųsta iš Indijos į Angliją. Merė nemylima, o be to ir našlaitė, kuri apsigyvena niūriame dėdės dvare. Čia ji laiką leidžia klaidžiodama po daugybę koridorių ir sodų takelius. Netikėtai mergaitė atranda paslaptingą sodą, kuris slepiasi už uždarų vartų. Merė čia aptinka tikrą stebuklų pasaulį ir nepaprastų draugų.

Pagrindinė veikėja pasiryžta atnaujinti sodą, o darbas su augalais atgaivina sužeistą, jautrią sielą Išsigydžiusi vidines bėdas pati, ji sugeba padėti ir kitiems.

Frances Hodgson Burnett „Paslaptingas sodas“ – jautri, už širdies griebianti istorija, kuriuos siužetas įtraukia tiek vaikus, tiek suaugusius skaitytojus. Dailininkės Mariachiara Di Giorgio paveikslai puikiai papildo tekstą ir jaudina vaizduotę.

Frances Hodgson Burnett (1849-1924) – britų kilmės amerikiečių vaikų ir suaugusiųjų rašytoja, dramaturgė. Autorė pirmuosius tekstus publikavo sulaukusi aštuoniolikos metų ir nuo tada pradėjo rašytojos karjerą. Moters romanai dalimis buvo spausdinami žurnaluose, o tik vėliau virsdavo knygomis. Nors autorė rašė įvairaus žanro kūrinius, garsiausios knygos – „Lordas Fontlerojus“, „Mažoji princesė“ ir „Paslaptingas sodas“ – yra skirtos vaikams.

Mariachiara Di Giorgio (g. 1983 m.) – italų iliustratorė, studijavusi Romoje ir Paryžiuje. Studijų metu ji dirbo karikatūriste, filmų ir reklamos dailininke, koncepcijos dizainere. Vaikų knygų iliustratorės karjerą ji pradėjo 2012-tais metais. Jos darbai buvo eksponuojami Bolonijos vaikų knygų mugės iliustratorių parodoje ir sulaukė teigiamų žiuri įvertinimų bei atsiliepimų.

Trumpas aprašymas neperteikia šios knygelės grožio. Kviečiame ja įsigyti internetu, o jei trūksta paskatinimo, tikime, kad puikios viso pasaulio skaitytojų apžvalgos įtikins bent pavartyti ir paskaityti ištrauką. Ieškote daugiau knygų vaikams? Turime ir siūlome jas pirkti online, nes pigiau ir patogiau. Geros kainos, karšti išpardavimai bei akcijos vilioja pirkėjus, o kruopščiai parengti aprašymai, santraukos, puslapių skaičius – informacija, kuri leidžia įvertinti internetu perkamą knygą.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Secret Garden
  • Autorius: Frances Hodgson Burnett, Mariachiara Di Giorgio
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 26x33, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267843-BR
  • Vertėjas: Margarita Vilpišauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paslaptingas sodas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paslaptingas sodas (knyga su defektais)", kurį pristato Frances Hodgson Burnett, Mariachiara Di Giorgio. Siūlome ne tik išsamų "Paslaptingas sodas (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Frances Hodgson Burnett, Mariachiara Di Giorgio. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paslaptingas sodas (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paslaptingas sodas (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paslaptingas sodas (knyga su defektais)" perkama kartu