0

Paslaptis

  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 5.00 € (67%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Paslaptis

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9789955343776

2020-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paslaptis" aprašymas

Ketvirtoji žymaus romanų ciklo knyga, ženklinama numanomais biografiniais štrichais, ryškia istorinio laiko autentika. Tai nuoseklus lyrinis psichologinis pasakojimas apie Žmogų, jo nugyventą, regis, ištisą epochą.

Romane „Paslaptis“ atsiskleidžia iš ankstesnių rašytojo knygų skaitytojams puikiai žinomo herojaus Vytauto Norvaišo likimo vingiai naujausiais laikais, jo charakterio, kuriame įdomiai ir prasmingai dera kūrybinės aspiracijos, turtingas ir komplikuotas asmenybės dvasinis pasaulis, žeidžiamas šiurkščios aplinkos, skurdo, iškreiptų žmonių santykių, raida. Ryškiais potėpiais sušvinta personažai iš publikuotų šio ciklo romanų („Laukimas“, „Badmetis, arba Žali akiniai arkliams“), taip pat iš vienos rašytojo apysakos („Pikų berniukas, Pikų karalius“) atkeltas ir naujais bruožais pagyvintas Rimantas Povilas Auksutis.
Ypač stengiamasi įsigilinti į seno, gyvenimą nugyvenusio žmogaus sielą, sudėtingą psichologinę būseną, sąmonės ir pasąmonės labirintus, kurt tiek daug šviesios nostalgijos ir tamsių šešėlių, tvyrančių laiko, įvykių, kitų žmonių prisiminimų.

Kūrinys žavi istorinio laiko autentika, atskleista sodriais potėpiais ir savitu stiliumi, vaizdo plastika, spalvingais charakteriais, nepakartojamais gamtos vaizdais, be kurių neįmanoma įsivaizduoti rašytojo knygų.

Parašykite atsiliepimą apie "Paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paslaptis, kurią skaitytojams dovanoja Raimondas Kašauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Raimondas Kašauskas su knyga Paslaptis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paslaptis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raimondas Kašauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paslaptis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paslaptis" perkama kartu