Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paslaugų marketingas ir vadyba

Kaina: 22,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2020-10-08 Aušra

2024-07-31 22.69 InStock
Į krepšelį 22,69 € Kaina

Knygos „Paslaugų marketingas ir vadyba“ aprašymas

Leidinyje "Paslaugų marketingas ir vadyba" stengiamasi sistemiškai, t.y. nuo to, kokia veikla laikytina paslauga, iki organizacijos santykių su vartotojais, pateikti naujausias marketingo ir vadybos žinias, aktualias organizacijoms, kurios jau teikia paslaugas ar ketina savo veikloje vadovautis paslaugų logika.

Vadovėlį sudaro 18 skyrių. Medžiaga pateikiama vadovaujantis marketingo komplekso formulavimo logika. Čia nenagrinėjama tai, ką studentai jau turi žinoti, išklausę bendrąją marketingo teoriją. Kad būtų išryškinti paslaugų marketingo ypatumai, paslauga lyginama su preke.

Vadovėlis skirtas studijuojantiesiems socialinius mokslus, taip pat paslaugas teikiančių įmonių darbuotojams.2020-10-08

Parašykite atsiliepimą apie „Paslaugų marketingas ir vadyba“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Marketingo knygos

Liudmila Bagdonienė, Rimantė Hopenienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Paslaugų marketingas ir vadyba“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Paslaugų marketingas ir vadyba“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Paslaugų marketingas ir vadyba“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Paslaugų marketingas ir vadyba“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Liudmila Bagdonienė, Rimantė Hopenienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Paslaugų marketingas ir vadyba“ perkama kartu